Bosch Romania (Robert Bosch SRL)

Inginerie

4.5
  • Tel: 021.405.7520
    Fax: 021.233.1313

Site:

www.bosch-romania.ro
    www.boschcommunicationcenter.com

Forum despre Bosch Romania (Robert Bosch SRL)

Serban Joi, 11 Dec 2014

Salut,

Am o oferta de la BOSCH Cluj pe pozitia de test engineer/ inginer programator. Aveti vre-o idee despre programele cu care se lucreaza acolo si ritumul in care creste salariul?

Flicules Joi, 13 Noi 2014

Salutare,

Sunt interesat de un post pe Software Test la ei. Am experienta de +4 ani in domeniu. Aveti idee cat ar fi salariile pentru o astfel de pozitie?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Bosch Romania (Robert Bosch SRL)
Bahrboshu Duminica, 09 Noi 2014

Hola,

Au cam angajat pe o gramada din fosta Nokia.
Politica este sa angazeze ingineri pe posturi de tehnicieni cu salarii de maxim 1500 lei.
Promovarea e un lux.
Un inginer cu functie de conducere poate lua maxim 2500 lei in mana. Sunt salarii in cercetare de peste 3500 lei.
Salariile nu prea maresc. E bine de obtinut un salar cat mai mare la negociere.

Maria Luni, 27 Oct 2014

Stie cineva ce salarii sunt in Cluj la Boch pt caliate?

mirch Vineri, 25 Iul 2014

Buna, sunt curios cat castiga un inginer de nivel 1 la Bosch?

Candidat Marti, 24 Iun 2014

M-au sunat azi sa-mi ofere postul de Operator SMT. Eu mi-am depus cv-ul pt postul de ...

Andrew Marti, 24 Iun 2014

Ce salarii sunt pe postul de test engineers? Ofera 2000 Ron pentru inceput? Ma ...

Edi Marti, 04 Feb 2014

dar ca agent de vanzari/ reprezentant de vanzari cat se castiga? ma refer la cei de pe ...

Ella Joi, 30 Mai 2013

Salut! Ceva informatii despre Timisoara -call center agent with french? Multumesc :).

Corina Miercuri, 29 Mai 2013

Pentru un post de Junior Reporting Specialist cat se plateste?

@Adi Miercuri, 29 Mai 2013

Noi nu comentam pe tema sediului din Bucuresti, ci de cel din Cluj.

Adi Miercuri, 29 Mai 2013

Va inselati destul de mult referitor la sediul din Bucuresti. Personal cunosc compania si ...

luca Marti, 30 Apr 2013

ce stiti despre Bosch Cluj?

bs Miercuri, 03 Apr 2013

da este surprinzator cum o firma de talia lui bosch cauta oameni carora sa le ofere ...

fost candidat bosch Joi, 21 Mart 2013

Asa am patit si eu cu ei: vreo 3 interviuri pe achizitii, din care 1 cu HR si 2 ...

alex Marti, 19 Mart 2013

pt notboschtu zici ca ti-au oferit 250-500 ron? pt un post de 8 ore pe zi?

mio Luni, 18 Mart 2013

a bine ca este si bosch pe aici;sa va spun din experienta mea ceva mai veche la un ...

Ionel Luni, 18 Mart 2013

Pai depinde si pentru ce post mergi ... presupun ca daca mergi sa lucrezi in R&D ...

notbosch Miercuri, 13 Mart 2013

Am fost la interviu la ei pentru un post de birou si mi-au oferit intre 250-500 brut, va ...

Mari Vineri, 15 Feb 2013

Ce salarii sunt pe acolo?

Locuri de munca Graitec Romania CAD Designer (Revit)
GRAITEC Romania
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Resita
iCredit
Resita
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Senior role with German in Bucharest! Apply now ! GL RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Hipo.ro AMAZON - Business Intelligence Engineer - Internship
Jobs from top companies in ...
Iasi
Last update: 05.08.2017
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Asigurare de viata
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...