BRD - Groupe Societe Generale

• Tel: 021.302.6163
    Site: www.brd.ro

Forum despre BRD - Groupe Societe Generale

diananiculescu Vineri, 30 Iun 2017

Buna! Am fost invitata la un interviu pentru postul de reprezentant servicii clienți la brd finance. Stie cineva cat este salariul la ei și ce condiții oferă? Multumesc.

Ela88 Sambata, 16 Ian 2016

Buna. Ma puteti ajuta cu info legate de postul de responsabil agentie? Ma intereseaza de la cat incepe salariul net. Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in BRD - Groupe Societe Generale
WLADIMIR Miercuri, 20 Mai 2015

Buna ziua.Ceva detalii despre interviul si cu ce se mananca postul de teleconsilier?

Slavu Duminica, 08 Feb 2015

Se pare ca in BRD, de aproape o luna, nu se mai intampla nimic. Salariatii sunt ...

kat Sambata, 10 Ian 2015

Buna. Stiti ceva de la curs de profesionalism in AGAPIA? Cum este acolo? Este internet, ...

fauna-corporatista Vineri, 09 Ian 2015

@alina auditor intern este o meserie interesanta in opinina mea . Desigur cam renunti la ...

Alina Miercuri, 07 Ian 2015

Buna! Ma poate ajuta cineva cu cateva detalii despre postul de Auditor Intern? Am fost ...

luigi Miercuri, 03 Dec 2014

lali ,intre 1000 si 1400 lei,net/luna.Bafta.

lali Miercuri, 03 Dec 2014

As vrea sa stiu care este salariul unui consilier clientela IMM . Am fost contactata ...

Tuk Vineri, 28 Noi 2014

Ca si o comparatie cu alte banci, pe unde se situeaza salariul unui director de agenti?

Adi Joi, 27 Noi 2014

Eu am fost la interviu la BRD pentru teller si ofereau 1400 ron net, fara bonuri de masa.

ani Miercuri, 26 Noi 2014

@ mihaela simona Am lucat in BRD, nu mi-au cerut recomandare de la ultimul loc de munca, ...

mihaela - simona Vineri, 21 Noi 2014

Buna ziuaLa anagajare in BRD se solicita recomandare de la fostul angajator ( tot ...

andreea Luni, 17 Noi 2014

Buna seara, Are idee cineva cam ce viata are un consilier clientela small business in ...

aaa Luni, 17 Noi 2014

BRD-ul m-a invatat sa lucrez responsabil si sa respect oamenii ce lucreaza cot la cot cu ...

kiwi Sambata, 18 Oct 2014

Am lucrat in Brd, postul Operator ghiseu universal, salariul 1400 RON brut + bonuri de ...

bankeru Sambata, 11 Oct 2014

contabil sau economist in bcr / brd ce pachet salarial are?

Adrian Miercuri, 01 Oct 2014

Care este salariul ptr postul de Reprezentant Customer Care?

freestye Vineri, 19 Sep 2014

salut...maine am un interviu e postul de operator de ghiseu...m am mirat ca m au chemat ...

Alex Miercuri, 13 Aug 2014

Mersi pentru informatii liviu, postul este pentru Bucuresti.Alte informatii despre ...

Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe Customer Account Manager
DB Schenker Global Services ...
Part time / Manager
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Molson Coors Accounts Receivable / Cash & Collection with French
Molson Coors
Last update: 28.06.2017
Locuri de munca Hewlett Packard Enterprise HPE Pointnext - Installed Base Sales Specialist
Hewlett Packard Enterprise
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Software Technical Analyst
Societe Generale European ...
Last update: 07.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?