British American Tobacco Romania

Fax: 021.311.5113
    Site: www.bat.com

Forum despre British American Tobacco Romania

chocofreak Miercuri, 26 Apr 2017

Am fost sunata de o firma de recrutare pentru pozitia de Accounts payable cu engleza si am refuzat datorita faptului ca ofereau 2500 lei. Salariul nu era negociabil. Nu inteleg de ce m-au sunat stiind ca eu stiu si germana si lucrez in domeniu accounts receivable, deci salariul este mult mai mare. Macar au fost de treaba si m-au intrebat ce asteptari salariale am inainte sa dau toate testele de limba si de conta.

Hades Miercuri, 15 Mart 2017

Va salut! Imi poate spune cineva care este salariul de inceput ca si operator (sau tehnician) debutant in fabrica de la Ploiesti? Multumesc mult!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in British American Tobacco Romania
Utilizator2017 Marti, 14 Mart 2017

Am discutat la telefon cu un domn de HR, un domn care in urma unei discutii cu o persoana de 30 de ani careia dansul ii vorbeste cu TU, a concluzionat si ca trebuie sa ii spuna femeii "sa ai mai multa incredere in tine". Am mers apoi la un interviu face to face cu doua persoane, dintre care una nu mai stiu ce anormalitate a zis iar cealalta ma mai si intreba cu insistenta de ultimul job desi acesta nu avea nici o legatura cu atributiile postului pentru care m-au chemat la interviu. Bineinteles, mojicisme gen "ce facultate e asta???", "sunteti fumatoare de stiti cele 2 cuvinte despre companie?", pus intrebari, fara acordul meu, din ce nu era in descrierea jobului si prea putin in experienta mea.

cocutsa Luni, 04 Apr 2016

Buna ziua! In ce consta testul Excel la British American Tobacco?

alexac Joi, 03 Mart 2016

Buna seara!Azi am aplicat la BAT pt postul de junior master data analyst. Tot azi am ...

CrisssM Marti, 19 Ian 2016

Salut, stie cineva cat este salariul de Team Leader in Cluj?

767_767 Joi, 05 Noi 2015

Va salut,Imi poate oferi cineva detalii legate de pozitia "Help Desk"? Prin ...

Princess Vineri, 23 Oct 2015

Bună Pentru junior finance manager are cineva idee despre partea salarială?Mulțumesc

Princess Vineri, 23 Oct 2015

Bună Aveți idee pentru Junior Finance Manager care ar fi salariul? Volumul de muncă ...

iarina Joi, 09 Iul 2015

Pentru Junior Analyst testul de contabilitate este grila? sau ce grad de dificultate are? ...

katalanu Marti, 16 Iun 2015

AP, AR, Intercompany, R2R cu multe sub-departamente - Planning&Repoting, Product ...

alba Joi, 14 Mai 2015

A fost cineva la interviu pentru departamentul de Raportare? Sau pentru alte ...

crm123 Miercuri, 22 Apr 2015

Pentru pozitia asta se dau teste la ei la sediu: abilitati numerice (40 intrebari parca) ...

CelNou Luni, 20 Apr 2015

Salut, Am aplicat si eu pentru "Accounts Receivable Junior Analyst". Am fost ...

maxim Joi, 25 Dec 2014

hey cineva fost la interviu junior rusa? poate sa zica ce si cum fost?? bsarabenii vb!!

soseta furioasa Miercuri, 24 Dec 2014

Hey. Daca vreti sa lucrati de la 8 la 9 (21) in fiecare zi, pe 20 de milioane pe luna, ...

maxim Duminica, 21 Dec 2014

Salutare am optat pt postul de Junior Master Data (RUSA) cine poate sa mi spuna in ce ...

layla Sambata, 20 Dec 2014

@Ana :testul de abilitati numerice consta intr un test cu aprox 40 de intrebari, pe care ...

ana Vineri, 19 Dec 2014

Buna, cine poate sa mi spuna in ce consta testul la engleza si abilit. numerice???( pt ...

Alexa @ Anonim Sambata, 13 Dec 2014

Multumesc frumos pentru raspuns :). Am vazut ca exista si un post cu rusa pe net, dar din ...

Locuri de munca EveryMatrix Junior Java Developer
EveryMatrix
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca QPAS Business Customer Service Representative
qpas
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Supplier Quality Engineer-Manufacturing TSR
Continental
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Alpha Bank Romania Jr. Retail Credit Analyst - perioada determinata
Alpha Bank
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...