Cambric Consulting SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.cambric.com

Forum despre Cambric Consulting SRL

andy Joi, 08 Ian 2015

Buna ziua!Poate cineva sa-mi spuna cum decurge procesul de selectie la Cambric?
Cum se vor testa cunostintele de inginerie?Se da o piesa si i se va face desenul tehnic, cotarea si toate celelalte?

Multumesc!

maradona Luni, 30 Iun 2014

@maria,
eu vezi ca sa memorezi ziua si ora aproximativ inainte de a intra la interviu. E mega intrebare "capcana"
@cinava, vezi sa nu regreti daca iti faci de lucru cu ei, stiu destui care au plecat platind si "cursul" de "formare profesionala".

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Cambric Consulting SRL
maria Joi, 26 Iun 2014

Cine a fost la interviu in Brasov? In ce au constat interviurile?

cineva Luni, 23 Iun 2014

@ maradona si la ce oras te referi eu am fost la iasi la interviu

cineva Luni, 23 Iun 2014

@maradona poti sa explicit cand zici degradant se tipa sefii la tine te fac incompetent ...

maradona Sambata, 21 Iun 2014

recomand mai bine firma geometrics este mult mai profesionista si nu umbla cu contracte ...

alex Joi, 19 Iun 2014

Am fost eu la un interviu la ei, l-am trecut si mi-au trimis un contract din care reiesea ...

cineva Sambata, 14 Iun 2014

a lucrat cineva la ei cum ii mediul de lucru ?

maria Marti, 10 Iun 2014

In ce constau probele tehnice?

maradona Sambata, 17 Mai 2014

@intr,sunt chipurile probe tehnice, dar sunt mai mult teste mascate psihologice, trebuie ...

intr Vineri, 09 Mai 2014

in ce constau interviurile?

maradona Miercuri, 09 Apr 2014

@Interes, vezi sa fi atent la data ca e o intrebare capcana. de ce mai angajeaza pe acolo ...

Interes Vineri, 04 Apr 2014

Cum se desfasoara interviurile de la Cambric? In ce constau?

alibaba Duminica, 22 Dec 2013

deci salariu mic in jur de 1000 ron, contracte si clauze inrobitoare pe 3 ani sau 2600 ...

Cineva interesat Luni, 18 Noi 2013

Nu are nimeni nimic de spus despre mediul de afaceri de la Cambric ?

Locuri de munca DK Global Recruitment Jobs available with German in Bucharest! Account  Payable role  RS
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Johnson Controls International Romania SRL LOGISTICS ANALYST
ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA - ...
Ploiesti
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca Clarisoft Technologies Rom SRL .NET (asp.net) web developer
Clarisoft
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania NPI Code Creation Analyst
British American Shared ...
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca GlaxoSmithKline - GSK - Europharm Holding GSK Consumer Healthcare - Finance Trainee
GlaxoSmithKline (GSK)
  • Tichete cadou
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...