Carrefour Romania

• Tel: 021.206.7400
    Site: www.carrefour.ro

Forum despre Carrefour Romania

kallos Marti, 18 Apr 2017

Salariul pt casier 6 ore e 720 + prima de transport 80 de lei + bonus de cativa lei daca lucrezi in week-end sau stai peste ora 10. De sarbatori mai primesti ticket de cumparaturi Carrefour de 100 de lei. Per total o experienta temporara ok daca ignori faptul ca toti fara bac sunt angajati si unii chiar ajung sefi de echipa.

georgel Joi, 21 Ian 2016

Salariile din Carrefour Galati, ma refer la cel din Bulevardul George Cosbuc nr. 251 sunt cum nu se poate mai proaste. Am fost acum cateva zile la un inteviu la ei, sa tot fi fost data de 14.01.2016, nu stiu exact, dar oricum nu conteaza. Pe scurt mi s-a oferit salariul "enorm" in valoare de 735 de lei net (nici macar minimul pe economie) plus cate un bon de 9,4 lei per zi lucrata. In plus mi s-a oferit si un ajutor de transport in valoare de 40 de lei, daca imi aduc eu bine aminte.
Pe langa toate aceste "mari" beneficii mi s-au oferit si altele care s-au discutat in postarile anterioare, nu le mai aduc aminte.
Ce m-au intrebat la interviu a fost salariul pe care l-am avut la fostul loc de munca, tot intr-un market asemanator Carrefour. Cand le-am spus ca aveam doar salariul apropiat de suma pe care mi-o oferau ei cu tot cu bonuri plus alte beneficii au cam lasat-o moarta.
Celelalte intrebari au fost in legatura cu atributiile pe care le-am avut la fostul loc de munca. Uitam, postul pe care mi l-au propus, a fost unul in receptie marfa.
M-au sunat a doua zi sa-mi comunice rezultatul, pozitiv sau negativ, dar nu le-am raspuns pentru ca eram ocupat cu un alt interviu, Cand i-am sunat eu inapoi bineinteles ca nu au mai raspuns.
Ceea ce ofera Carrefour Romania e bataie de joc, nici macar minimul pe economie nu-l ofera!
Isi pot cauta linistiti oameni in continuare, eu unul m-am lamurit, nu voi mai aplica niciodata la ei.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Carrefour Romania
mihaela636 Joi, 20 Aug 2015

Spuneti-mi si mie va rog,cat castiga net un lucrator universal sau un lucrator comercial la carrefour,multumesc.

corina Vineri, 09 Ian 2015

E adevarat ca se inchide Carrefor-ul din mall din Targu-jiu?

Devil Luni, 01 Dec 2014

Eu am fost contactat de cei de la Carrefour pentru postul de manager de raion, post care ...

Gaska Luni, 24 Noi 2014

Va salut.Imi poate da cineva cateva detalii despre program de lucru,activitate in ...

vasile Duminica, 12 Oct 2014

ptr director de magazin , stiu situatia de acum 3-4 ani :grila de la 2000 de euro net + ...

Anonim Miercuri, 08 Oct 2014

Stie cineva care sunt salariile in centrala.?

Stefan Marti, 07 Oct 2014

Salut! M-au sunat si pe mine de la Carrefour Pantelimon astazi,ca sa ma duc maine la ...

Anonim Marti, 07 Oct 2014

Buna..stie cineva in ce consta interviul pentru sediul central departament administrativ? ...

Dragos Marti, 07 Oct 2014

Buna ziua,Stie cineva venitul lunar al unui director de magazin?Am inteles ca ar fi ...

@ anonim Vineri, 19 Sep 2014

Anonim, Banii primiti de la firma pt casatorie, nasterea unui copil, deces nu se dau ...

kim88 Vineri, 19 Sep 2014

nu trebuie sa returnezi banii pt casatorie din ce stiu

c Miercuri, 17 Sep 2014

970 ron este salariul net?

Vali Miercuri, 17 Sep 2014

Am cateva ore de cand am parasit Carrefour Vulcan!Am fost angajat ca Lucrator Universal, ...

anonim Vineri, 05 Sep 2014

Salut , am si eu o intrebare pt cei care lucreaza la carrefour in prezent , eu am primit ...

val Sambata, 30 Aug 2014

am lucrat candva la carrefour...lucrator comercial la bancul de probe si garantii... am ...

axelshrek Marti, 26 Aug 2014

eu am facut practica in carrefour berceni ,la raionul brutarie-patiserie ,iar angajati de ...

timi Miercuri, 06 Aug 2014

buna ziua!imi poate spune cineva cam care este salariul pentru un manager de department?

Tudorica Marti, 05 Aug 2014

Pentru postul de operator supraveghere salariul este 800 lei si bonuri. In prinicpiu ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Procurement role in Bucharest for Italian speakers! Experience required  RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Software Developer Support Processes (SAP HCM/ success factors)
DRAXLMAIER Group
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Office Manager - Expansiune Bucuresti (f/m)
LIDL Romania
Last update: 21.06.2017
Locuri de munca Hewlett Packard Enterprise Quality Assurance Engineer (Job Number #700395)
Hewlett Packard Enterprise
Cluj Napoca
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Excellent salary package for Polish speakers in Timisoara!-HRSS RS
Last update: 09.08.2017
Support Technician
  • Asigurare de viata
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...