Catena

Farmaceutice

• Site: www.catena.ro

Forum despre Catena

ina Miercuri, 11 Iun 2014

Are cineva idee despre ce este vorba la asa zisa ,,Scoala de vara\'\'?A participat cineva,poate cineva sa ne dea si noua detalii?

Buco vino Duminica, 01 Iun 2014

Si noi avem o coordonatoare care dupa ce s-a intors din croaziera ( platita din munca noastra) si-a pus limba pe bigudiuri si nu mai vorbeste moldoveneste, isi da ochii peste cap de nu ii mai ajungi la nas de mandra ce e.
A uitat cum era cand diriginta fiind tragea sa isi faca planul. Pana sa vina ea, zona mergea mai bine, acum ne omoara cu tabele de marja, tabele, tabelute, functii F7.
Opreste-te F7 si revino la realitate!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Catena
Antonescu Daniela Marti, 13 Mai 2014

ma intereseaza si pe mine sa stiu dar ceva mai concret care este salariul unui farmacist in Catena si cat lucreaza: ca numar de ore pe zi, pe saptamana pe luna etc....cum se lucreaza in weekend si cat?
Multumesc anticipat!

mihaela Marti, 29 Apr 2014

buna! cei care au lucrat ca asistent de farmacie la catena ,cum a fost programul la ...

Mada Luni, 24 Mart 2014

Cum sunt conditiile de munca in departamentul de Marketing? Multumesc mult.

elia Luni, 24 Feb 2014

Lucrez in catena si am o parere foarte Buna .numai cine nu isi doreste un job poate avea ...

gogu Miercuri, 12 Feb 2014

interviurile cum se tin in acest lant? stie cineva?>

bambus Joi, 12 Dec 2013

Daca esti competent,pasionat si cinstit exista si bunastare cu siguranta in aceasta ...

ghgg Marti, 10 Dec 2013

Ma intereseaza un post in financiar. Poate sa-mi ofere cineva mai multe detalii, ...

Di Miercuri, 16 Oct 2013

Maine sunt chemata la proba in CATENA dupa ce mi-au zis ca vine de la ASV nu stiu ce ...

oana Marti, 10 Sep 2013

din octombrie incep cursurile de asistent de farmacie. desi am terminat o facultate care ...

mada Luni, 09 Sep 2013

care sunt demersurile ce trebuie sa le urmez pentru a ma angaja ca asistent de farmacie?

ioan Miercuri, 28 Aug 2013

pe parte economica(revizor contabil) imi poate da cineva detalii??

Ioana Vineri, 01 Mart 2013

Vreau mai multe detalii!!!!Despre ce farmacie e vorba?( locatie) O sa incep saptamana ...

inodor Joi, 07 Feb 2013

Pe mine ma intereseaza cum pot sa ma angajez laei ca asistent de farmacie?

Laura Luni, 29 Oct 2012

si pe mine ma intereseaza.

ana Luni, 29 Oct 2012

cum e la departamentul financiar contabil?

Calauza Miercuri, 11 Iul 2012

E ok din ce punct de vedere? Salarial? Al preturilor fata de concurenta? Al bonusarii? Al ...

eusicumine Marti, 26 Iun 2012

E ok firma

Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Contabil Junior cu limba franceza - Bucuresti
VEO Worldwide Services
Locuri de munca Human Touch Consulting Group Specialist Marketing Online
Human Touch Consulting Group
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Manager Generalist - Iasi
VEO Worldwide Services
Iasi
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca RIAN&Partners ELECTRONIC HARDWARE DEVELOPER FOR ELECTRICAL & HYBRID VEHICLE
RIAN&Partners
Titu
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Internship - Electronics Manufacturing TSR
Continental
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Support Technician
  • Asigurare de viata
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...