Celestica Romania

• Site: www.celestica.com

Forum despre Celestica Romania

ionu Duminica, 10 Iul 2016

salariile pt operatori productie sint de 10-11 milioane, nu totdeauna fix. Mergi la inceput prin agentie de recrutare daca n-ai pile, dupa care urmeaza sa treaca poate cativa ani buni daca nu, deloc, ca sa te preia ei. Prin urmare ai contract determinat care se reinnoieste din 3 in 3 luni; nasol e ca lucrezi intr-un mod si ma refer la timp aici, in care iti dai peste cap weekend-urile si noptile. Nu ma astept sa zica cineva ca e normal, ca doar asta invata societatea in care traim :) .numai bene

Andrei Joi, 23 Ian 2014

Salut, as vrea si eu sa lucrez la Celestica, ca tehnician de exemplu, dar am o mica problema cu vederea cromatica, stiti ceva despre chestia asta, ma angajeaza sau trebuie sa imi caut alta meserie :d ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Celestica Romania
Angajat Luni, 13 Ian 2014

Conditiile de munca sunt ideale, curatenie si respect. Aici depinde si de carcaterul omului. Daca esti un magar, nu te astepta la ce e mai bun. Daca iti vezi de treaba este foarte bine. Este cea mai buna rampa de lansare profesional vorbind, se fac angajari si pentru oameni fara experienta, oameni pe care ii formeaza si ii educa intr-un mediu corporatist. Nu ma pot pronunta despre ce e in linia de productie, dar cunosc personal cazuri de oameni promovati pe merite si nu pe smantana si branza. Iar in cazurile neplacute, sunt atatea modalitati de a te adresa, inclusiv sedinta one-on-one cu general managerul in care poti sa iti exprimi nemultumirile. Dar cazurile de absenteism nemotivat se taxeaza, ca oriunde altundeva. Deci nu e cum se scrie. Cine scrie de rau e ori un angajat care a fost sanctionat ori un om care asteapta sa ii cada banii din cer fara sa ofere nimic. Se munceste, iar munca se plateste.

George Duminica, 20 Oct 2013

Confirm cele spuse mai sus.Eu am lucrat ca si inginer 8 luni acolo, ce era un punct ...

ioana-22 Luni, 09 Sept 2013

lucrez de 4 ani in Celestica Oradea, SI pot spune caci este OK. Cat despre salarii... la ...

crina Vineri, 22 Mart 2013

nu stie nimeni nimic despre celestica? (atmosfera de lucru, sefi, bonusuri)mersi

Locuri de munca Beespeed Database expert
Beespeed
Locuri de munca Michelin Romania Controlling Analyst with English
Michelin Romania
Locuri de munca Mercedes-Benz Romania Product Master Data
Mercedes-Benz Romania
Locuri de munca Michelin Romania Invoicing Road Transport with French and English, Bucharest
Michelin Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Automation Engineer - Tire Division
Continental Automotive Group ...
Flexibili , aparenți
Echipa foarte unita;Management ok
Proiecte tehnice, poti intalni oameni cu knowedge fff. bun si poti invata
Vanzator
Auditor extern