CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

user Joi, 22 Noi 2012

Am fost si eu la interviu, mi s-a parut foarte draguta domnisoara de HR

am aplicat pentru un post in l.rusa ( am raspuns incorect la 3 intrebari din test/ si doar 6 corect la testul cu l.eng )

in timpul interviului am intrebat ce salarii ofera insa mi s-a raspuns ca asa intrebari nu se dau la primul interviu, insa dupa 5 minute m-a intrebat ce salatiu as vrea ca sa fiu "motivat"

- am zis in jur la 2000 roni, domnisoara a spus,.....mmm e foarte OK

si in cateva zile am primit un raspuns pe mail ca nu corespund postului dat :D

ruf Miercuri, 21 Noi 2012

poti prinde si un proiect interesant, mai ales daca e pe IT.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe
mrm Miercuri, 21 Noi 2012

@alpherat: cand ai interviu?
ss Miercuri, 21 Noi 2012

andrei? salariul asta e pt. romana? si programul? sambata si duminica sunt platite in + ?
andrei Marti, 20 Noi 2012

am fost eu acum 1 sapt la interviu... primul interviu consta intr`un test de logica pe ...
DORU Sambata, 17 Noi 2012

Cam ce salariu se ofera pe proiectul Vodafone limba romana?
swift Vineri, 16 Noi 2012

sunt curios cati dintre cei care au fost la interviu si au fost acceptati, sunt incantati ...
sun light Vineri, 16 Noi 2012

Salut Ca multi altii, si eu am fost la interviu la CGS azi... faza e ca acum dupa ce am ...
cucu Joi, 15 Noi 2012

Ok deci vad cam multe aberatii...eu am lucrat in jur de 2 ani pt CGS pe proiectul ...
Imparatul Joi, 15 Noi 2012

@LL deci a confirmat ca pe romana sunt salarii mici.Pai si tu zici ca luai 20 mil (sal ...
LL Joi, 15 Noi 2012

Eu am lucrat la CGS 1 an si 6 luni. Pentru mine nu a fost o experienta negativa. Am ...
ss Marti, 13 Noi 2012

dar programul?
ss Marti, 13 Noi 2012

stie cineva cat e salariul pe italiana la Sibiu?
mam Luni, 12 Noi 2012

si cum a fost interviul? ai dat vre o proba practica? de la cat la cat se lucreaza? merci
eu Luni, 12 Noi 2012

Deci am fost si eu la interviu la CGS si nu mi se pare nimik rau in ceea ce fac ei...pe ...
Imparatul Duminica, 11 Noi 2012

@Mam, uita-te in postarile mai vechi. Eu citisem ca pe romana ar fi 900 de lei pe full ...
cscscs Duminica, 11 Noi 2012

a lucrat cineva pe franceza la ei? cum este la interviu?
mam Duminica, 11 Noi 2012

ai idee cat e salariul? cum sunt turele?
kim88 Sambata, 10 Noi 2012

pe mine m au suant pt interviu tot la agent vanzari pe romana la sibiu dar nu m-am mai ...
mam Sambata, 10 Noi 2012

Hello all. Luni am interviu in Sibiu pentru postul de agent de vanzari prin telefon. Are ...

Locuri de munca EPIC Business Human Strategy Invatator/Invatatoare Montessori 6-10 ani
EPIC Business Human Strategy
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca Step Up Hosting Operations Engineer
Step Up
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca UniCredit Business Integrated Solutions DWH and BI profiles JUNIOR
UniCredit Business Integrated ...
Last update: 16.05.2017
Locuri de munca Brightway Brightway - Account Manager
Brightway
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca Assystem Romania Ingineri Proiectare Catia V5 - Inginerie Aerospatiala (entry-level)
Assystem Romania
Last update: 04.07.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Telefon de serviciu
Reprezentant