CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

Nemra Vineri, 14 Mart 2014

Eu locuiesc in Suedia, am studiat si am lucrat aici (la stat). In momentul de fata nu lucrez si as fi vrut sa testez lucrul in tara, dar salariile sunt ffff mici. Am vrut sa ma documentez cu informatii de piata de "salarii normale" in tara, pt am-mi face o idee ce salariu as putea sa cer la CGS pt swedish cutomer support. Nu vreau sa-i sperii!
O seara placuta

Nemra Vineri, 14 Mart 2014

Eu locuiesc in Suedia de 24 de ani, am studiat si am lucrat in Suedia (la stat). In momentul de fata nu lucrez si am fost interesata de posibilitatea de a incerca un loc de munca in Rom, dar salariile sunt ffff mici in tara. Am gasit un alt post asemanator in Polonia, dar cred ca i-am speriat cu ideea de salariul. As dori sa ma informez despre salariile "normale". Ma intereseaza mai mult ideea de experienta.
PS: Eu nu am lucrat la negru.... am facut numai un comentar.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe
Nemra Vineri, 14 Mart 2014

Buna, eu am raspuns la anuntul de pe myjobb.ro: Swedish Customer Support si am cautat putine informatii despre firma CGS. Am gasit pagina de internet care este foarte atragatoare dar care nu corespunde cu comentarele dvs la acest forum!
Eu stiu ca salariile in Romanina se afla la un nivel foarte mic, (asa ca la negru) dar eu as vrea sa incerc cu un loc de munca de suport/economi.
Luni 17/3 am primit timp pt interviu prin telefon. In ce consta testul despre care vorbiti dvs? Ce fel de suport pun la dispozitie? Eu nu locuiesc in Romanina si as vrea sa stiu daca este interesant sa fac drumul la Bucuresti.
Cele bune

flory Sambata, 08 Mart 2014

Si eu am fost chemata la un interviu si ulterior la inca unul, am sustinut 3-4 teste, si ...

mihai Vineri, 07 Mart 2014

Am fost chemat luni la interviu la cgs pentru agent de vanzari prin telefon , imi puteti ...

MARIAN Vineri, 07 Mart 2014

pentru cristi: salariul pe portugheza din cate stiu eu e de 550 euro program 8 ore de ...

unu Joi, 06 Mart 2014

pai iti va da un test pe pc-daca mergi pe romana atunci e simplu-trebe sa scri un text ...

Simona Miercuri, 05 Mart 2014

Am si eu maine la ora 11 un interviu la ei? In ce consta mai exact acesta?Din ce am citit ...

alida Miercuri, 05 Mart 2014

a fost cineva la interviu pe limba franceza,din sibiu?

adi Miercuri, 05 Mart 2014

ce parere aveti despre departamentul orange-vanzari pe sibiu?TM cum sunt,ca am vazut din ...

boga Marti, 04 Mart 2014

deci pana la urma cum e pe romana in sibiu? ca am citit tot forumul ++ alte forumuri si ...

Set Marti, 04 Mart 2014

Amintiri din experienta unui fost angajat ... Si voi incepe cu minusurile: - Management ...

raluca Luni, 03 Mart 2014

Am fost pe sprint OS, am lucrat acolo un an, pot sa va spun ca daca va angajati acolo in ...

cristi Vineri, 21 Feb 2014

stie cineva cat e salariul pentru limba portugheza customer support pe proiectul dell?

kersanova Duminica, 16 Feb 2014

cunoaste careva cam cat e salariul pentru maghiara part sau full-time la BV? :)

oana Sambata, 15 Feb 2014

@Maya - 4 ani de facultate pentru un salariu de 800 si ceva de lei - ? :(

Maya Sambata, 15 Feb 2014

ca sa nu fie confuzii.. eu vb de proiect Orange ppd&ppy bv

Maya Sambata, 15 Feb 2014

Hey buna.. nu stiu ce parere aveti voi.. dar eu lucrez la Cgs de 1 an.. si totul e chair ...

Freddy Vineri, 14 Feb 2014

Stie cineva cat e salariul pe engleza? Am interviu azi la 11 la ei si nush cat sa cer. ...

un blond Marti, 11 Feb 2014

stie cineva cat e salariul pe dutch customer support?

Locuri de munca Active Soft SRL Seo Specialist
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer