Cora Romania

• Site: www.cora.ro

Forum despre Cora Romania

myha Vineri, 28 Oct 2016

Buna!
Stie cineva cam ce salariu are un casier la cora Bacau si cum e cu programul,e o saptamana schimbul 1a doua schimbul 2?

George90 Luni, 12 Ian 2015

Salutare! Am si eu o intrebare. Ce analize cer cei de la Cora pentru angajare?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Cora Romania
BARAJOS Sambata, 10 Ian 2015

Se fac iar angajari la Cora Bratianu Constanta! Cam care este mediul de munca si salariu, colectiv.. etc? se merita sa merg la interviu??

Eu Joi, 27 Noi 2014

La Cora Ploiesti e destul de liniste si calm. Treaba e simpla cu salariile : nu iti ...

mikki Vineri, 14 Noi 2014

Cum e atmosfera la Cora Ploiesti stie cineva ??? Sefii ?

Alina Duminica, 26 Oct 2014

Pt casier:-934 brut + bonuri. Net,impozitand si bonurile din salariul brut, 630 + 180 lei ...

ana Miercuri, 27 Aug 2014

si eu sunt interesata de programul si salariul pentru asistent marketing la cora,macar ...

anca Sambata, 23 Aug 2014

Mi-a zis o prietena ca lucreaza la Cora la departamentul marketin cu program de la 9 la ...

alina Vineri, 22 Aug 2014

am fost chemata la interviu la cora lujeru pt departamentul marketing stie cineva cum ...

Marius Luni, 14 Iul 2014

Buna ziua!Am fost chemat la un interviu la Cora pentru un job de lucrator comercial. Am ...

candidat Luni, 16 Iun 2014

Pt postul de asistent mkt a fost cineva la interviu? Aveti idee cam ce salariu ofera?ms

monika Luni, 19 Mai 2014

Buna,despre oracle database administrator,are cineva detalii ?Multumesc.

Lex Joi, 08 Mai 2014

Se merita sa lucrii ca si receptioner marfa ? Si care ar fii salaru ? Multumesc!!

aaa Marti, 04 Mart 2014

Exista sindicat la Cora?

Andreea Joi, 30 Ian 2014

Buna ziua. Imi poate spune cineva ce analize medicale sunt necesare la angajare? Multumesc

et Joi, 23 Ian 2014

600-750 lei plus bonuri de masa..

a Marti, 14 Ian 2014

ce salarii sunt pentru postul de casier?

alexa Miercuri, 11 Dec 2013

eu am lucrat la cora nu mi-sa cerut spaga sau alte chestii de genu asta doar ca te muta ...

siler Marti, 30 Iul 2013

menegeri de raion ce salar au?

eu Joi, 04 Iul 2013

iti spun eu ce salarii sunt la cora. acum cateva zile am fost la un interviu la cora ...

Locuri de munca IT Smart Systems IT Delivery Manager
IT Smart Systems
BUCURESTI, Job national
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 22.05.2017
Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Magyar nyelven beszelo ugyfelszolgalati munkatars Csikszeredaban
Computer Generated Solutions ...
Miercurea-Ciuc
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Voxpro Customer Experience Specialist with French
Voxpro
Last update: 22.06.2017
Locuri de munca KPMG Romania Junior Risk Modeler
KPMG Romania
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Iristel Romania SRL 911 and Security Specialist - Canadian Telecommunications Company
Iristel
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?