D.R.I.M. Daniel SRL

Comert

Nu sunt evaluari

Forum despre D.R.I.M. Daniel SRL

eu Joi, 04 Dec 2014

bai "sall" minimu pe economie e 1000 de lei nu 1400.

Sall Sambata, 08 Noi 2014

Eu lucrez la Drim Daniel la filiala din Pitesti. Sunt livrator. Eu sunt multumit de salariu, pentru ca ne plateste cat caram. Nu cari nu iei bani, cari iei bani. Acum ne.a facut minimu pe economie 1400 lei. Eu unu cu bonusuri cu garantii cu tot ajung la 1700. E bine in vedere ca sambata si duminica nu lucrez iar in unele zile termin si la 12. In concluzie daca te angajezi si nu faci nimik nu tragi sa vinzi sau sa cari nu te astepta sa iei mare salariu. Trage si vei fi platit. Pana la urma de asta plecam de acasa. O zi buna!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in D.R.I.M. Daniel SRL
Dezamagita Luni, 27 Oct 2014

Buna ziua oameni buni. Va rog sa va ganditi de doua ori inainte sa semnati un contract de munca cu aceasta firma. Am avut nenorocul de a munci 6 luni dupa care am cedat nervos. Bani putini, dezorganizare si bataie de joc. va prezint pe scurt dezavantajele:
1.La angajare platesti analizele
2.semnezi un bilet la ordin garantie in valoare de 10000 ron (pe care dupa ce pleci cu greu il primesti inapoi . Nu iti poti inchide nici contul deschis de tine la banca pentru virarea salariului, unde evident luni bune vei plati comisioane dejeaba)
3.Soferii au niste masini mai rau ca in epoca depiatra si vor semna si o declaratie la angajare prin care orice accident care se va solda cu accidentarea dumneavoastra firma nu este raspunzatoare. (au existat cazuri in care unui agent i-a cazut roata de 2 ori aceluiasi agent acceasi roata) NU GLUMESC
4.Bani sunt extrem de putini, Bonusurile nu le primiti niciodata la data stabilita tot timpul se asteapta dupa semnarea unor fise de bonus semnate de numeroase departamente o porcarie . Iar daca aacele fise sunt semnate mai exista o explicatie : Nu au sosit bani de la Pitesti ( Si unuite asa in loc sa primesti bani pe 15-16 ale lunii ii primesti pe 25-26 )
5. In birouri muste foarte multe , groapa de gunoi este foarte aproape e insuportabil vara iti intra in gura si cand vorbesti
6. depozitul munceste de la 6.00 la 16.00 daca ai probleme cu marfa vorbesti a doua zi
7. Livratorii in depozit la incarcare (incarcarea se face pe fiecare factura in parte ) sunt furati ca in codru azi o ciocolata maine o faina si asa bietii livratori au PF-uri la gereu la salariu platesc mai multe ce au furat altii decat cat au de luat bonus
8. Retururile atat agentii cat si livratorii au o zi pe saptamana sa dea retur . Imaginati-va ce se intampla cu ciocolata vara la 30 grade lasata in masina cateva zile (depozitul nu o mai primeste ) o platesti din buzunar pentru ca returul se da doar o zi pe saptamana
As putea continua dar nu va citi nimeni atat de mult . Sper ca v-am lamurit.

soferash Joi, 31 Iul 2014

Cum se ajunge de la Slava la depozitul DRIM Maracineni ?

amfostacolo Miercuri, 30 Iul 2014

Drim daniel este o firma de distributie destul de o.k. Nu se compara cu BAT, JTY, sau alt ...

alecs Vineri, 06 Iun 2014

drim daniel este un loc de munca bun ,insa nu intotdeauna cei care iau deciziile sunt cei ...

johny deep Duminica, 06 Apr 2014

Stie cineva vreo informatie legata de DRIM DANIEL filiala Teleorman?Caut un post in ...

Cristi Luni, 03 Feb 2014

Am fost la o discutie pentru agent vanzari divizia orbit.concluzie: salariu 600 lei + ...

Traian Joi, 30 Ian 2014

Se poate ajunge la 1500ron in Buc?sa zicem divizia l"oreal...

Tuc Joi, 30 Ian 2014

Pana la urma cam cat se castiga in Bucuresti ?Cineva mai concret .

Jok3r Luni, 20 Ian 2014

Este foarte adevarat... Banii sunt la negru si bonusul atunci cand pleci nu il mai ...

B....bbbb Marti, 10 Dec 2013

Drim Daniel ..........pacat de oameni care au trecut pe aici si care sunt pe aici ...

@popik Miercuri, 04 Dec 2013

Cum a fost interviul?Ne poti da cateva detalii?Multumim.

popik bla bla bla Vineri, 29 Noi 2013

bai fratilor...ce e cu intrebarile astea de agent sarac si disperat sa muncesca pe nimic? ...

Vasi Vineri, 11 Oct 2013

Indiferent ce spun la interviu realitatea e ca sunt o firma mult sub ce ofera piata din ...

Drim Vis Miercuri, 09 Oct 2013

Bonusurile de sarbatori sunt ca muncesti tu peste program si nu primesti nici macar un ...

Drim Vis Miercuri, 09 Oct 2013

Si eu am lucrat la drim o firma de nota 10000. conditii de rahat te imbolnavesti usor dar ...

colaborator Marti, 27 Aug 2013

aveti dreptate, proasta organizare si cei mai dezinteresati angajati,incepand de la sefi ...

Alt eu Miercuri, 07 Aug 2013

Oameni buni si eu lucrez la aceasta firma, domnul si doamna Trandafir nu stiu ce se ...

om bun Miercuri, 22 Mai 2013

cu tot cu bonuri de masa se pot castiga cei 1500 ron, dar salariile se fac din pix!!!

Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Finance Business Analyst
eMAG
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French Nurse jobs offers in Bucharest !  Join now ! RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Otelu Rosu (f/m)
LIDL Romania
Caransebes
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Segula Technologies Romania Inginer Logistica / Analist cumparari (limba franceza)
SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Last update: 10.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...