Dedeman

Comert

• Site: www.dedeman.ro

Forum despre Dedeman

Deadea Joi, 22 Iun 2017

Priss si eu sunt in aceeasi situatie...termenul de raspuns ar fi pana la sfarsitul saptamanii acesteia...dar ma gandesc ca pana acum nu au dat nici un semn....nu stiu daca mai primesc vreun raspuns de la ei
priss Marti, 20 Iun 2017

In caz ca imi raspunde cineva...am o nelamurire : Am fost la un interviu zilele trecute si mi s-a spus ca ma vor suna daca raspunsul este afirmativ,iar daca este negativ voi primi un mesaj.Asta trebuia sa fie ieri si din pacate nu s-a intamplat nimic... Am tot asteptat sa ma sune sau sa imi dea mesaj si acum nu stiu la ce sa ma astept...?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Dedeman
jumy Sambata, 02 Apr 2016

Buna ziua.stie cineva ce salariu are un agent de paza de exterior la dedeman Valcea?
kazz Luni, 07 Mart 2016

Salut, Lucrez la aceasta companie de mai bine de 4 ani, in doua magazine din orase ...
Nila Joi, 11 Feb 2016

Salutare! Am participat la un interviu zilele trecute pentru Sef Raion, nu am primit inca ...
costy Sambata, 26 Dec 2015

Buna seara, stie cineva ce contin intrebarile la la testul PDC de la Dedeman pt prima ...
dura Marti, 06 Ian 2015

buna seara !Am inteles ca la DEDEMAN te poti angaja ca si agent de vanzari? poate spune ...
Dan Vineri, 21 Noi 2014

Stiti salariul coordonatorului de magazin si cati oameni are in medie in subordine? Care ...
vasile Joi, 20 Noi 2014

Ca "referent economic" aveti idee de salariu si ce trebuie sa faci mai exact ? ...
dorin86 Marti, 18 Noi 2014

consultant vinzari pe raion instalati deva
dorin86 Marti, 18 Noi 2014

cum este la dedemam deva ca si consultant vinzari ca as vrea sa merg se merita
Consultant vanzari Vineri, 17 Oct 2014

Pe data de 15 a lunii.
ADY Marti, 14 Oct 2014

Pe ce data a lunii se vireaza salariul?
pal Marti, 30 Sep 2014

va rog ce salariuse ofera pentru consultant vanzari ( stuudii superioare)?
vali Joi, 18 Sep 2014

lucrez la dedeman de 4 ani si sunt multumit de salariu e mult peste media orasului iar ...
rozatorul de idei Marti, 09 Sep 2014

Salutare tuturor,Aici voi scrie cam tot ceea ce trebuie sa stiti despre aceasta minunata ...
the one Joi, 14 Aug 2014

Stie cineva cat e salariu ca dispecer monitorizare? Multumesc
pippen Marti, 12 Aug 2014

Salut, stie careva - cam cat are salariu un coodonator receptie marfa la Dedeman ?
DANIEL Joi, 17 Iul 2014

TOTI CARE SE DUC LA INTERVIU SUNT SUNATI SA LE DEA UN RASPUNS ,ORI AFIRMATIV ORI ...
Marius Joi, 17 Iul 2014

Salut!Multumesc Teo! Inseamna ca ma duc degeaba sa ma angajez, pentru ca nu pot sa-mi ...

Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza Reporter site
Locuri de munca NN Asigurari de Viata Consultant Asigurari de Viata Baia Mare
NN Asigurari de Viata
Baia Mare
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca Vauban Reporting Developer (BO, Tableau)
Vauban
Last update: 19.07.2017