Deloitte Romania

Consultanta

• Site: www.deloitte.com/ro

Forum despre Deloitte Romania

what_to_do Vineri, 25 Mart 2016

Salut, din informatiile pe care le aveti despre Deloitte, se merita sa te intorci in tara pentru un job de junior? Eu momentan lucrez in Germania pe un job de birou, dar mediocru si mi-ar placea mult sa lucrez in Audit. Cu toate astea familia si prietenii spun ca orice in strainatate e mai bine decat sa te intorci in tara.

Monyk Sambata, 16 Ian 2016

Pentru postul de Junior Consultant – Management Consulting Analytics, stie cineva cum decurge procesul de recrutare?
Merci !

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Deloitte Romania
Mariad Vineri, 17 Apr 2015

Bună ziua! Saptamana aceasta am aplicat pentru un job de Junior Auditor în cadrul companiei Deloitte. Dacă binevoiește cineva îmi poate scrie la ce sa mă aștept pentru următoarele teste? Mulțumesc anticipat!

colegu Joi, 25 Dec 2014

bai nu stiu ce sa va spun..eu am vbit pe baza unor date din revisal deci nu ...

MEDIC Marti, 16 Dec 2014

@colegu ,colegu eu am auzit de 10000 de euro ! oare ii adevarat ?

@colegu Luni, 15 Dec 2014

Ce vorbesti mai acolo? 10000 brut pe luna? Asta inseamna vreo 7000 lei net, iar salariu ...

colegu Marti, 09 Dec 2014

1700 in mana e cam luna cea mai slaba dintr-un an..ai si luni in care castigi peste 10000 ...

MEDIC Duminica, 07 Dec 2014

pana la urma cat castiga un incepator, JUNIOR ca eu nu inteleg nimic ?HR-ul din firma ...

fericit angajat anaf Duminica, 16 Noi 2014

pot sa-ti spun ce am dat eu anul trecut.un test de contabilitate destul de consistente cu ...

George Sambata, 11 Oct 2014

Buna, are cineva idee in ce consta testele pentru internship? Sunt asemanatoare ca alea ...

Monica Vineri, 10 Oct 2014

@ana-maria Ai trecut de selectia aplicatiilor deja?

ana-maria Vineri, 26 Sep 2014

Buna, are cineva idee care este remuneratia maxima care se poate obtine intr-un intership ...

mirela Joi, 25 Sep 2014

buna seara,am aplicat saptamana trecuta pentru post de contabil BPO. Va rog imi poate da ...

Deea Joi, 19 Iun 2014

Ce salariu este pt junior tax consultant?

gabriela Marti, 27 Mai 2014

A fost cineva la campania asta de recrutare in Timisoara?

Mihai.G. Marti, 13 Mai 2014

Atata va maimutariti pt assessement centerul asta. eu am intrat lejer acum 1 an fara sa ...

John Doe Marti, 13 Mai 2014

Aveti astazi assesment center-ul ? la 16:00 ?

CCC Luni, 12 Mai 2014

Buna. Poate sa mi dea cineva informatii in legatura cu assesment center pentru junior ...

cristina Marti, 29 Apr 2014

Cum se aplica pentru internship? A trecut deadline-ul pt vara aceasta? Multumesc

me Sambata, 26 Apr 2014

Stie cineva in ce constau probele de la assessment center pentru junior tax consultant?

Locuri de munca Hipo.ro Red Bull - Joburi pentru Studenti - STUDENT BRAND MANAGER
Jobs from top companies in ...
Last update: 05.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania General Accounting Team Lead, Timisoara
Accenture
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment No experience in Accounting needed for French Speakers! RS
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Previous Experience in HR? Work now in Timisoara with German! RS
Locuri de munca Smithfield Prod SRL Internship platit in departamentul IT
Smithfield Prod
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?