Depanero SRL

Forum despre Depanero SRL

Zedorx Marti, 02 Mai 2017

Salut,

Am lucrat la Depanero.
Postul de Receptionist e prost platit si plin de responsabilitati.
Salariu e de 1300 net. Ai targert la procesare produse.
Ce faci mai exact? Cari produse de dimineata de la 9 pana la 18:00.
Vin produse stricate si trebuie sa le cari pe la diferite departamente pentru a fii reparate sau expediate. Volumul de munca e mare.
Personalul se tot schimba pt ca e nemultumit de salarizare.
Dupa prima parte a zilei nici nu iti mai arde de pauza de masa la cat esti de obosit.
Ai foarte multe produse mari dar si mici. Targetul este de 250 produse /zi. Nu ti-l faci nu iei bonusul in valoare de 100 ron.
Sefii trag de tine, mediul de lucru este ostil, rar gasesti pe cineva sa iti arate si sa te ajute daca intampini probleme.
Ai produse la care ai nevoie din confirmarea sefilor sa.iti spuna ce sa faci cu ele. Nu isi dau interesul si zaci cu produse pe.langa birou.
O chestie urata la Depanero este ca daca ai gresit cu un produs, de exemplu l-ai incurcat cu altul sau era stricat si tu l-ai dat la client ca reparat.. vin sefii si te vor forta sa iti asumi greseala si sa platesti..poti plati de la un stick usb pana la un telefon iphone sau sitem pc sau chiar Tv. Au fost exemple cand colegi de ai mei au platit si si-au dat demisia.
Firma nu are mila si te trateaza cu sange rece ai trecut de perioada de proba si ai gresit..chiar daca e prima greseala..vei plati.
Banii iti vor fii luati din salariu esalonat , cate 300-400 / luna.
Mancarea pe care ti-o ofera are acelasi gust, nu e gratis (desii ei zic cae gratis) si mai si platesti 6 lei pt 2 feluri de mancare.
Foarte multa mancatorie..sunt angajati cu multa vechime (6-7 ani)in firma si au aceasi functie ca un nou angajat si pe langa asta au o influenta asupra sefilor de echipa.
E simplu nu ii place de tine colegului vechi te va barfii.Mancatoria e in floare la Depanero.
Recomand doar celor care nu isi permit sa isi faca abonament la sala de forta :)).
Mai este ca avantaj si programul si locatia si atat.
E o companie ce iti da impresia ca mai are un pic.si da faliment.

no name Marti, 18 Noi 2014

M-au sunat cei de la Depanero sa-mi spuna ca nu am luat interviul!!!Serios???Dupa aproximativ 3 luni???Vad ca '''eu''' inca nu a primit un raspuns.Iti dau dreptate '''éu'''-chiar asa de multa lume sa fii chemat la interviu si sa nu poata da un feedback mai rapid???Rusinica :P
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Depanero SRL
Just me Sambata, 15 Noi 2014

Salatiu net 1400 lei la coletarie si in service pe la 1500 sau 1800 depinde de functie!. Sefi? Trag pe tine . mult...
Someone Vineri, 14 Noi 2014

Ce probleme sunt la Depanero in cadrul departamentului Service ? Iar a aparut anunt de ...
Dana Luni, 10 Noi 2014

M-ar interesa sa aflu mai multe detalii despre postul de operator call center.in ce ...
eu Joi, 23 Oct 2014

Am fost la un interviu in luna septembrie si nici acum nu mi-au dat un raspuns.De ce se ...
Interviu Sambata, 21 Iun 2014

Am fost chemat la un interviu. Stiti care este atmosfera de lucru?

Locuri de munca ALTEN Romania Test Engineer-Timisoara
ALTEN SI-TECHNO Romania
Timisoara, Job national
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German speaker with Accounting skills    e
Last update: 17.07.2017
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Consilier vanzari
Call Center Department
First level manager
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...