Dräxlmaier Group

• Site: www.draexlmaier.com

Forum despre Dräxlmaier Group

anonim Sambata, 03 Ian 2015

@ex-angajat,
cred ca IoanV are dreptate in legatura cu acele contracte aditionale si cu obligarea la demisie. Eu chiar a trebuit sa stau la ei 2 ani pt un curs in Romania, nu in Germania. Acum daca nu ai de ales..

ex-angajat Vineri, 12 Dec 2014

@IoanV eu cred ca ai facut niste cursuri cand ai fost in Germania. Nu se plateste, nu se face contract aditional daca te duci in Germania sau oriunde altundeva la proiecte. Nu mai induce lumea in eroare.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Dräxlmaier Group
IoanV Miercuri, 10 Dec 2014

In DRX la angajare trebuie sa semnezi in cat aditonal la contract care te obliga sa stai in firma 2 ani, daca nu trebuie sa platesti vizitele in Germania sau unde te mai trimite.
Eu am fost fortat sa imi bag demisia pentru ca nu am vrut sa fiu obligat sa raman la ei.
Pentru 3 sapt in Germania au calculat cam in jur la 4000 de Eur.

ex-angajat Marti, 18 Noi 2014

@Andreipai tot ce trebuie sa stii, este sa administrezi baze de dat. lucreaza cu oracle. ...

andrei Duminica, 16 Noi 2014

Chiar nu stie nimeni nimic?

andrei Vineri, 07 Noi 2014

SalutStie cineva ceva legat de Database Administrator? Salariu, conditii de lucru, ...

anonim Sambata, 09 Aug 2014

@Johnam lucrat apox 4 ani in DTR si am cunoscut colegi si din Pitesti, daca mai sti ...

blue Vineri, 06 Iun 2014

imi puteti spune ce presupune postul de Referent prelucrare comenzi la satu mare?

adi Vineri, 09 Mai 2014

As dori o parere despre Draxlmaier timisoara departamentele proiectare si productie

ex-angajat Miercuri, 09 Apr 2014

@John: vrei o opinie pt productie sau IT. Eu am lucrat in IT... salarii bunicele pentru ...

JOHN Luni, 07 Apr 2014

As dori va rog o parere obiectiva despre Draxmaier Pitesti...

Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Tooling Expert
MAHLE
Last update: 09.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Great salary package for German speakers in Bucharest! General Ledger role  RS
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca General Electric Romania Inginer Controlor Calitate - profil electric
General Electric
Last update: 02.06.2017
Locuri de munca ISB Rom SRL GAMES MAINTENANCE DEVELOPER
iSoftBet
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Curtea de Arges
iCredit
Curtea de Arges
Last update: 14.06.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...