Duraziv SRL

E-Mail: office@duraziv.ro
    Site: www.duraziv.ro

Forum despre Duraziv SRL

CosminP Luni, 24 Mart 2014

Subscriu! 99% e adevarat. SUCCES!

Pandurul Joi, 06 Mart 2014

In perioada petrecuta, aprox 2 ani am cunoscut profesionesti si mai mult de atat oameni, prieteni iar toate astea nu sunt la cel mai inalt nivel.. Acolo(cel mai inalt nivel)... Actionariatul sunt personae foarte ok, oameni de buna credinta care-si respecta angajatul si apreciaza munca care se depune. Toate astea pana cand deranjezi anumite persoane .Dupa, iti raman doua optiuni: Taci si te bucuri de jumatatea plina a paharului sau Vorbesti si te pregatesti sa-ti faci bagajele. Salariile se dau la timp si sunt corecte. produsele comercializate sunt foarte bune dar serviciile oferite de companie catre clienti sunt mult mai slabe decat ce ofera piata. Termenele de plata sunt foarte mici in comparatie cu firmele de profil, logistica la nivel national este inexistenta, distributia la nivel national este foarte slaba cu exceptie Bucuretiul. Ex: Daca un client din Cluj, Suceava, Craiova, Buzau, Rosiori, Sibiu, Brasov vrea sa cumpere marfa de 5000 Ron n-o poate avea in 5-7 zile decat daca ,are norocul se incarca un TIR cu marfa de 50000 Ron si descarca din poarta in poarta. Gama de produse este foarte mare, profile aluminiu, adezivi, vopsea. Nu recomand persoanelor directe, sincere si dornice de rezultate..Pentru mine e o experienta NEPLACUTA..

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Duraziv SRL

BUCURESTI, Buftea
Operator subansamble
Oameni competenti,intelegatori.
Sales Representative
Traininguri pentru angajatii din vanzari. Atmosfera frumoasa la GSK Consumer. Spirit de echipa.
Cameraman
Este bine ca iti faci multe relatii, cunosti multa lume
Economist