DXC Technology

DXC Technology

• Site: www.dxc.technology

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Forum despre DXC Technology

Adi369 Vineri, 02 Feb 2018

Salut, stie cineva daca dupa modificarile fiscale facute de politicienii nostri, DXC pastreaza salariile nete la acelasi nivel pentru angajati?

Răspunde
LouisFCP Marți, 11 Iul 2017

Buna ziua. As dori sa va impartasesc experienta mea nefericita in legatura cu aceasta companie. Compania DXC Tech. a rezultat dintre fuziunea companiilor HP Enterprise si CSC. Interviul a avut loc pana in fuziune, la sediul companiei HP Ent. si a constat in doua etape. Primul interviu a fost unul cu intrebari tip HR si cel de limba engleza. Al doilea interviu a constat intr-o discutie libera pe baza CV-ului, experientei. Toate au fost bune si frumoase, urmate de un telefon primit din Bulgaria in urma careia am fost anuntat ca am fost acceptat si urmeaza sa primesc oferta financiara. Si asteapta... Si asteapta .... Si asteapta. Am fost acceptat pe data de 2 februarie 2017 si nici pana in ziua de astazi nu am mai primit vreun semn din parte lor, chiar daca am dat 5-6 e-mail-uri in care i-am intrebat de "sanatate". DE EVITAT!!!

Răspunde
Locuri de muncă
Arrk Research & Development
Cluj-Napoca
Bucuresti
rinf.tech
Bucharest, Romania
Studio20
Ploiesti, Arad, Timisoara, Bucuresti, Oradea, Cluj-Napoca, Brasov, Galati, Constanta, Pitesti, Targoviste
Bucuresti