Ecrion Romania

3.5
  • Site: www.ecrion.com

Forum despre Ecrion Romania

Alex Luni, 10 Noi 2014

Vad ca sunt ceva joburi disponibile pe C# si C++ a fost cineva la interviu?Ceva informatii despre interviu/salariu?Multumesc frumos!

@X Vineri, 17 Oct 2014

Spune si aspectele negative , X

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ecrion Romania
X Duminica, 12 Oct 2014

Pentru un proaspat absolvent chiar este un loc bun pt startul unei cariere...echipa este tanara, oamenii sunt foarte destepti si chiar se ocupa de tine, daca vrei sa inveti si esti serios. Programul este flexibil, poate nu sunt atat de multe beneficii ca la alte companii, dar cu siguranta este o firma aflata in ascensiune si lucrurile pot devenii din ce in ce mai bune. Salariile sunt in media pietei, pt entry-level. evident depinde de cum te prezinti la interviu si ce cunostinte ai, poti avea la inceput salariul si un pic sub medie, sau cu mult peste. Important este ca exista loc de avansare, ai de unde sa inveti foarte multe lucruri utile si interesante si eforturile vor fi rasplatite pe masura.
Atmosfera de lucru placuta, oameni faini. Cam astea sunt lucrurile pozitive si consider ca sunt si cele mai importante aspecte atunci cand te gandesti daca sa alegi o companie sau nu.

Florin Luni, 06 Oct 2014

Sunt programator in aceasta firma si pot spune ca pentru un absolvent de facultate ...

Aplicant Luni, 29 Sep 2014

Salut,As dori sa stiu cam care ar fi salariile la ei.Va multumesc!

aa Joi, 28 Aug 2014

stie cineva salariile pentru entry level? software support L2 Sharepoint si pt QA? urgent

anonim Luni, 25 Aug 2014

exact cum au spus si oamenii de mai sus - un test simplu de OOP, C++. nimic complicat. ...

@anonim Vineri, 22 Aug 2014

Cum a fost interviul, anonim ?

anonim Miercuri, 20 Aug 2014

si daca stiti salariul pt software support specialist ar fi super multumesc

anonim Miercuri, 20 Aug 2014

am interviu maine pt software support developer. imi puteti spune va rog in ce consta ...

Florin Duminica, 06 Iul 2014

Am fost la interviu pentru Software Developer. Au fost cateva teste practice simple, ...

chuck Marti, 20 Mai 2014

In ce consta interviul?..si e interviu in lb engleza?..sau in romana?

@Anonim Miercuri, 02 Oct 2013

Multinationala? Se pare ca ai fost norocos! Public, static, override, protected, .... ...

Anonim Miercuri, 02 Oct 2013

Si eu am lucrat la firma asta ca programator C#. Am invatat ceva lucruri de la ei. Eu am ...

serios ? Duminica, 22 Sep 2013

Nimic ? Niciun detaliu ? Cineva vin firma care e dispus sa "divulge" astfel de ...

OLA Luni, 16 Sep 2013

Ola , in ce consta interviurile de angajare?

Anonim Vineri, 30 Aug 2013

Sunt angajat la Ecrion din 2006 si deci sunt unul dintre programatorii seniori din firma. ...

Anonim Vineri, 09 Aug 2013

Am fost angajat ca programator la aceasta firma o perioada de timp. Opinia si ...

Locuri de munca Hipo.ro Intern for Business Analyst - A.T. Kearney
Jobs from top companies in ...
Last update: 05.08.2017
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...