Endava

Software/Tehnologii

• Site: www.endava.com

Forum despre Endava

VoidPulse Marti, 08 Aug 2017

Stiti cumva daca se mai cauta Intermediate/Senior Java Developer - DEV000MZ?

Miqtza Joi, 27 Iul 2017

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Endava
hahaha Luni, 10 Iul 2017

firma are cumva departament de customer suport ? munca backoffice ?
sau doar ce e legat de IT ?
as dori sa aplic pt customer suport limba engleza sau italiana , am inteles ca au clienti in toata lumea, poate sa imi spune cineva daca exista un astfel de departament ce program are ? se lucreaza in ture ?

Miqtza Marti, 04 Iul 2017

@Playon - se trece si de 1000 Euro pe testare, insa depinde de experienta fiecaruia.

Miqtza Marti, 04 Iul 2017

Buna OanaMaria,Eu lucrez la Endava si am sa incerc sa iti raspund punctual la intrebarile ...

Cartofipai Miercuri, 21 Iun 2017

Am fost la interviu pe 13.06.2017, au spus ca anunta daca pass sau fail, inca astept mail ...

playon Sambata, 13 Mai 2017

@CatJ Ai reusit sa primesti o oferta pana la urma? Treci de 1000e pe testare? Unii asa ...

InterCurios Vineri, 28 Apr 2017

Endava face contraoferta?

InterCurios Duminica, 12 Mart 2017

Buna , Am fost informat ca voi da interviul tehnic cu doi seniori si va dura o ora si ...

OanaMaria Luni, 06 Mart 2017

Buna,   Am citit restul mesajelor dar am ramas cu 2-3 nelamuriri, daca aveti timp ...

Miqtza Marti, 21 Feb 2017

Hello,In Ploiesti nu exista sediu Endava, doar in Pitesti.

Sergheyi Sambata, 14 Ian 2017

Salut Kaizoku. Din ce stiu Endava are in Bucuresti, Cluj si Pitesti mai nou. De Ploiesti ...

Kaizoku Sambata, 14 Ian 2017

Salutari. Sunt student in Ploiesti, anul 3. Sunt pasionat de programare, doresc sa ma ...

madir Miercuri, 10 Aug 2016

cam secretomani in privinta proiectelor pentru care recruteaza oameni

CatJ Joi, 21 Iul 2016

A si, am vb putin in engleza si la cel tehnic.

CatJ Joi, 21 Iul 2016

Am dat si interviul pe QA (mai mult manual decat automatizat) tehnic. Oamenii par a fi de ...

CatJ Marti, 19 Iul 2016

Am fost la interviul de HR pt pozitie pe QA. E destul de lejer, trebuie sa fi interesat ...

Cosmin_Contra Luni, 15 Feb 2016

Salut! Va pot povesti putin din experienta mea la Endava. Am lucrat aici o perioada prin ...

Edd Joi, 21 Mai 2015

Hello,Aveti informatii legate de job-ul Local Support Engineer? Mediu de lucru, program, ...

asemaro Luni, 20 Apr 2015

baiatului cu frica de camere: in orice cladire de birouri din lumea asta exista camere de ...

Locuri de munca IT Smart Systems PL/SQL Developer
IT Smart Systems
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Urgently! Dutch speaking jobs in Bucharest!- Account Payable role  RS
Last update: 07.08.2017
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...