Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

maria Miercuri, 15 Ian 2014

am dat tef, totul e frumos spus, zici ca deja trebuie sa ti faci bagajele si sa pleci dar cand citesti aici ti se face parul maciuca, ma intreb oare dintre toti cei care sant sau au fost tepuiti de aceste firme care vad ca sant la un clik pe internet , citi dintre cei care sant disperati , si ramasi fara bani sau unit si au dat firma in judecata ,acum cativa ani prin 2008 am cheltuit nu exagerez cam 30mil lei vechi cu o firma din arad pt plecare in italia ca asist , eu fiind din bz, cine crezi ca se mai poate duce sa-i dea in judecata , sa mai cheltuiesti alti bani prin tribunal, avocati etc,Astai si strategia lor, ai cheltuit deja bruma de bani , nu mai ai de unde sa dai si sa pierzi alti, este o strategie pe care multi se bazeaza

CIPRI Miercuri, 15 Ian 2014

am sunat ieri la ei sa ii itreb dak ii adevarat tot ce se vb despre ei si am chiar ridcat tonu la ei. Pe mine dak nu ma suna pana maine la 12 ma duc acolo cu tot cu politie si nu plec pana nu imi da bani inapoi.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
sile Marti, 14 Ian 2014

iordache mihai tu nu ai citit in aceste 38 de pagini ? nu face prostia sa te duki la acesta firma sigur doar iti promite marea cu degetu .Este o inselatorie pe fata ... dar o sa se faca dreptate cat de curand !!!!

anonim Marti, 14 Ian 2014

pt iordache mihai ASA CEVA NU CRED CA SA INTIMPLAT

iordache mihai Marti, 14 Ian 2014

Este cineva care a plecat la muca trimis de catre firma Energia Resurselor Umane?

pagubit Marti, 14 Ian 2014

IN ANUNTUL LOR ZICE CA SE PLEACA IN 2 SAPTAMINI ASTA CIND TE DUCI LA EI DUPA CE PLATESTI ...

Cristian Marti, 14 Ian 2014

Eu cu inca 8 persoane suntem de o luna in Germania... am plecat cu firma din arad de pe ...

anonim Marti, 14 Ian 2014

azi voi suna la ei sa vad ce mai spun mie mi au dat garantia ca am sa plec pana la ...

marius Marti, 14 Ian 2014

pt nimeni banuiesc ca nu esti singura persoana din timisoara pagubita hai sa ne dam ...

nimeni Luni, 13 Ian 2014

Am fost si eu astazi la aceasta mare firma si am ramas mut de uimire cate conditii si ce ...

sile Luni, 13 Ian 2014

fratilor isi bate astia joc de noi cum vrea ei ma tine incurcat de 3 luni de zile sun in ...

anonim Luni, 13 Ian 2014

ti a spus ca pleci vineri e sigur

pagubit Luni, 13 Ian 2014

PT CIPRI TINE MINTE LA INCEPUT OSA OLUNGEASCA CU DOSARUL CA ESTE TRIMIS IN GERMANIA 2 ...

eu Luni, 13 Ian 2014

pt cipri sa dea dumnezeu dar nu cred

cipri Luni, 13 Ian 2014

maifratilor eu trebuie normal sa plec vineri

anonim Luni, 13 Ian 2014

am sunat la ei si au spus ca dosarul este trimis in germania si asteapta aprobare .

anonim Luni, 13 Ian 2014

si eu am fost la firma din arad am facut contractul de mediaere si acum astept sa ma sune ...

gina Duminica, 12 Ian 2014

Niste tepari nu faceti prostia sa dati vreun ban sunt foarte bine instriti sa va incante!

un om Sambata, 11 Ian 2014

PT SERGGIO ACUM 4 ANI ERATI LA INCEPUT ACUM ATI VAZUT CA SE FAC MAI USOR BANI DACA ...

eu Sambata, 11 Ian 2014

CRED CA POLITIA ROMINA DOARME EI NU SE TREZESC DECIT FOARTE TIRZIU

Locuri de munca Cegeka Romania Linux System Engineer
Cegeka Romania
Last update: 28.07.2017
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant Magazin Calafat
Telekom Romania
Calafat
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca HR Gold Php Developer
HR Gold
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation Accounts Payable (m/f)
Bombardier
Cluj Napoca
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania Utility Bill Senior Analyst (Night Shift 17:30 to 02:30) - Iasi Office
Accenture
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...