Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marian Joi, 28 Noi 2013

sile ce faci pe tine te-au mai sunat de la eru

marius Miercuri, 27 Noi 2013

pt meme, marian sa stii ca are dreptate, pe mine nu mau sunat nici odata eu am depus dosaru in data de12.11.2013 dar nu mau sunat nici odata, am optat pt austria dar ei au mediat pt germania la judecatoria din bohn asa ca nu mai credeti ce vi se serveste pe tava ,noi ceilalti care am ramas cu teapa data stam sa asteptam ca niste fraieri sa ne sune sau sa ne cautam de muca in tara ,ma mira ca nimeni nu ia nici o masura impotriva lor

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
marian Marti, 26 Noi 2013

pt meme moderator este cineva care corecteaza ce scriem noi nu are nici olegatura cu tine
noi aici pe forum nu ne certam scriem ce ne doare nu ne luam de nimeni care scrie aici trebuie sa fii mai atenta sa nu faci confuzii

meme Marti, 26 Noi 2013

domnule marian nu sunt niciun moderator sotul meu chiar a plecat asa cum am spus. Nu am ...

marian Marti, 26 Noi 2013

pt firicel NU A PLECAT NIMENI E VAJEALA DOMNILOR MODERATORI AFISATI TOATE ...

marian Marti, 26 Noi 2013

pt firicel NU APLECAT NIMENI CU ASTIA MAI SCRIU SI EI CITE CEVA CIND VAD CA SUNT ...

marian Marti, 26 Noi 2013

pt firicel eu am facut plingere la igpr sila arad cum azis sile

firicel Marti, 26 Noi 2013

marian i-am sunat si eu si au zis ca procesarea dosarului dureaza pana la 21 de zile ...

firicel Luni, 25 Noi 2013

pentru meme spune-ne si noua la ce firma a plecat in germania ,ar trebui sa stii ca esti ...

ADALBERT Luni, 25 Noi 2013

Ptr Mela,sunt deacord cu tine nr meu 0748552366, astazi deja a trecut o luna de cand ...

meme Duminica, 24 Noi 2013

nu intru in aceasta polemica .

marian Duminica, 24 Noi 2013

pt meme unu din citeva sute sau chiar mii prea putin asta niu scuteste de nimic tot ...

meme Duminica, 24 Noi 2013

pt marian sotul meu a plecat ca mecanic auto . asta i s-a oferit si a mers pe meseria lui

marian Duminica, 24 Noi 2013

pt meme e ca la loto el a luat lozul cistigator dar aplecat acolo pentru ce a optat sau ...

meme Sambata, 23 Noi 2013

Buna seara! Stau in fata calculatorului de mai bine de 2 ore si citesc toate comentariile ...

MARIAN Sambata, 23 Noi 2013

SILE SUNAMA CIND POTI 07203582450

marian Sambata, 23 Noi 2013

BA SILE DE CE LA IPJ ARAD SI DE CE LA ANUL TU NU VEZI CA ASTIA TIN FIRMA DECIT UN AN LA ...

sile Vineri, 22 Noi 2013

oameni bunii din cate am comentat si mai sus va rog sa faceti plangeri la ...

marian Joi, 21 Noi 2013

anddreea sunana tu cu nr ascuns cum crezi tu dar nu merita sa ramina lucrurile asa

marian Joi, 21 Noi 2013

bai sile nu ma-u sunat decit citiva baieti din bt mai multi am sunat eu am inceput cu ...

Locuri de munca Eaton Electric SRL Graduate Leadership Development Program Supply Chain Management
Eaton
Arad, Job national
Last update: 25.05.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Key Account Manager - Fashion, Beauty, Home&Deco, Sports
eMAG
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
Collection Officer
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...