Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sile Luni, 07 Oct 2013

andreea lasami yahoo messenger sa vorbim
andreea Luni, 07 Oct 2013

va rog frumos care vreti sa ne unim luni sa mergem la ei si sa nu plecam pana nu rezolvam ceva pt ca santem disperati findca am ramas fara munca si datorii va rog scrietimi cei care vor sa vina
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
b ioan o6 10 2013 Duminica, 06 Oct 2013

sc energia resurselor umane
b ioan duminica 06 10 2013 Duminica, 06 Oct 2013

toate firmele astea si din arad si alte orase sint tzepariiii ar trebui sa ne stabilim o ...
Stefan Vineri, 04 Oct 2013

Am primit un raspuns stupefiant de la OPC! (in urma sesizarii depuse). Cine doreste sa il ...
stefan Vineri, 04 Oct 2013

Cred ca cu totii doar vorbiti. Hai sa ne intalnim intr-una din zile si sa mergem peste ...
PROTEST Joi, 03 Oct 2013

Eu spun sa mergem peste ei!! nu se poate asa ceva! Nu se auto sesizeaza nimeni?? trebuie ...
sile Miercuri, 02 Oct 2013

c ana . scuze pentru gresala in loc sa imi scriu numele meu l-am scris pe al tau
c ana Miercuri, 02 Oct 2013

lasami si mie un numar de telefon sa vorbim
c ana Miercuri, 02 Oct 2013

mam interesat in austria si nu exista firma respectiva.
c ana Miercuri, 02 Oct 2013

si eu cu sotul am dat bani si tot ne amana de pe o saptamana pe alta.Am vrea sa ne unim ...
D: Miercuri, 02 Oct 2013

D: eu am aproape un an de cand am depus actele si nimic nici pana-n ziua de azi,sa dea ...
marian Marti, 01 Oct 2013

fratilor cine zice ca a plecat cu firma asta minte sa e mana in mana cu astia.eu am pus ...
stefan Marti, 01 Oct 2013

Eu trebuia sa plec in iunie si nimik. am renuntat la job si la altele. acum sunt pe ...
sile Luni, 30 Sep 2013

b ioan te rog lasami si mie nr tau de telefon sau facebook vreau sa vb ceva cu tine
b ioan Luni, 30 Sep 2013

cu sc energia resurselor umane din arad
b ioan Luni, 30 Sep 2013

pe mine mau sunat acum si miau sis ca pe mercuri e plecare adica 02 10 2013 si nustiu ce ...
sile Vineri, 27 Sep 2013

Rusine sa le fie escrocilor isi iau masini pe bani nostrii!!! Dzeu o sa faca dreptate ..
xxx Miercuri, 25 Sep 2013

Vezi ca acuma si-a cumparat un mercedes S class nou cu vreo 130.000 euro. Bun baiat.
argentq_eugenius Miercuri, 25 Sep 2013

si eu am depus actele pt un job in germania ca sofer curier oferta era tentanta si ...

Locuri de munca Credius IFN SA Consilier front-office Bucuresti
Credius
Last update: 24.05.2017
Locuri de munca Catena Farmacist - Barlad,Vaslui,Husi
Farmaciile Catena
Barlad, Husi, Vaslui
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Stefanini Romania IT Helpdesk Technician (ITALIAN)
Stefanini Romania
BUCURESTI, Sibiu, Targu Mures
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior profiles with Russian needed in Multinational Company@
Last update: 01.06.2017
Locuri de munca Vodafone Romania Project Manager
Vodafone Shared Services ...
Last update: 28.06.2017
Tehnician