Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

adi Joi, 29 Aug 2013

eu trebuia sa plec de aproape 2 luni si ma duc cu zaharelul in continuare , asa ca am facut o sesizare la politie

mary Joi, 29 Aug 2013

si io impreuna cu sotu si alti 8 prieteni deci un grup de 10 oameni am fost la arad neam inscris la ei am platit tot am depus actele asta se intampla in 25.07 si in 09.08 trebuia sa fie plecarea.nu am plecat nici pana azi si plictisitu ala de silviu care cica ar trebui sati dea informatii e un nesimtit care de fiecare data iti zice acelasi lucru ca nu au venit contractele.e clar ca e tzeapa.dar nu voi sta degeaba o sai dau pe mana politiei si o sa fac apel si la tv sa vina sa faca public tot despre ei sa nu mai pateasca nimeni ca noi.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
cucu Miercuri, 28 Aug 2013

Trebuie sa luam atitudine. Sie eu azi am sesizat ITM Arad, Ministerul Muncii, Politia, DNA, televiziuni, etc. hai sa luam cu totii atitudine. Am luat teapa cu totii. Trebuie sa plateasca porcii

mymy Miercuri, 28 Aug 2013

nu pot sa cred ca nu se ia masuri de catre autoritati,pt ca cineva din toti cei care au ...

tepitul Miercuri, 28 Aug 2013

Azi am trimis email la toate autoritatile posibile si imposibile Judetene si nationale si ...

xulescu Miercuri, 28 Aug 2013

Oameni buni, voi chiar nu intelegeti ca nu prea avem ce face individual. trebuie sa ne ...

eu Luni, 26 Aug 2013

si cred k trebuie sa steptam . in caz k nu suna nimeni va trebui sa mergem acolo sa facem ...

ana Luni, 26 Aug 2013

ce facem?

ana Luni, 26 Aug 2013

eu sunt din 4 iunie sun saptamanal si mi se spune,,contractul dvs poate ajunge in orice ...

ana 1,2 Luni, 26 Aug 2013

trebuie doar sa asteptam,eu sunt optimista

ana 1,2 Luni, 26 Aug 2013

eu cred ca nu este adevarat nimic din ce se scrie de rau

mymy Duminica, 25 Aug 2013

da si eu de pe 4 iulie, nu stiu ce sa cred aici sunt numai de rau vorbiti aceasta firma ...

ana Duminica, 25 Aug 2013

eu astept din iunie

mymy Vineri, 23 Aug 2013

si eu am facut un contract de mediere cu ei,sper sa fie seriosi si sa ma sune .astept de ...

ana Vineri, 23 Aug 2013

eu sper totusi sa plecam

ana Vineri, 23 Aug 2013

exista cineva care a plecat de la ei?va rog sa imi raspundeti

ana Vineri, 23 Aug 2013

am fost si eu la ei acum trei saptamani ,binenteles am facut contractul si de atunci ...

unu din zona Joi, 22 Aug 2013

Azi s-au recomandat "Professioal human resouces !" - atentie, e posibil sa isi ...

sucigan cu ceafa lata Miercuri, 14 Aug 2013

buna doamnelor si domneilor \' sunt portarul fratele lu cel de sus de la 1 cu ochelari .. ...

tepit de ERU Miercuri, 14 Aug 2013

Buna ziua, Numele meu este Stefan si sunt din Timisoara. Ma aflu pe acest site din ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Czech speaker needed in Bucharest! Order Analyst role RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hardware Senior Designer  P TR - TSR
Continental
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
Collection Officer
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...