Ernst & Young Romania

Fax: 021.310.7193
    Site: www.ey.com/ro

Forum despre Ernst & Young Romania

amacs Joi, 05 Mai 2016

Salut Lucian, cand mergi la EY Megadays?

CLucian Luni, 25 Apr 2016

ms de raspuns, am primit si de la ei raspuns si urmeaza sa merg la EY Megadays, a mai fost cineva ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ernst & Young Romania
amacs Luni, 25 Apr 2016

Salut Lucian, cred ca te referi la interviul video, nu test. Daca la acesta te referi, eu am avut acel interviu.

CLucian Duminica, 24 Apr 2016

a facut cineva testul video ?

LORA7 Joi, 14 Apr 2016

Multumesc mult pentru raspuns!

amacs Joi, 14 Apr 2016

Buna, daca imi amintesc bine, dupa o saptamana am fost sunat.Mergi la ei la sediu si iti ...

LORA7 Joi, 14 Apr 2016

In cat timp de la rezolvarea testelor te-au anuntat?In ce a constat verificarea de la ...

amacs Joi, 14 Apr 2016

Eu am trecut testele, dupa care am fost sunat sa merg la sediul lor pentru verificare. ...

LORA7 Joi, 14 Apr 2016

Buna!Eu am fost sunata ieri si mi-au spus ca mi-a fost selectat cv-ul si ca imi vor ...

amacs Joi, 14 Apr 2016

Buna ziua, Are cineva detalii despre procesul de recrutare pentru acest an? Si daca a ...

DorRis Duminica, 27 Mart 2016

Cred ca intrebarea ar trebui restransa strict la daca merita sau nu sa te intorci in ...

what_to_do Vineri, 25 Mart 2016

Salut, din informatiile pe care le aveti despre EY, se merita sa te intorci in tara ...

auram Marti, 11 Aug 2015

A fost cineva contactat pentru postul de Audit Assistant -Bucharest Office-ROM000KD ?

Maria90 Marti, 04 Aug 2015

E cineva aici care a participat la EY Megadays in Bucuresti?

albina Miercuri, 15 Iul 2015

salutobserv feedback-uri doar despre pozitiile din consultanta, audit. Despre dep de ...

dianagruia Joi, 25 Iun 2015

Buna, stie cineva cam cat dureaza sa-ti dea raspunsul dupa interviul final?

Teo001 Marti, 23 Iun 2015

Cineva din CJ care a aplicat pe Audit ? A primit cineva raspuns?

DEX Miercuri, 17 Iun 2015

Lucrez de 2 ani si 8 luni in IT, administrare si suport si mi-as dori sa vin la EY, tot ...

anonim1310 Miercuri, 17 Iun 2015

A primit cineva raspuns pentru departamentul de audit?

rcons Miercuri, 17 Iun 2015

Eu am primit astazi oferta. Se pare ca este la latidudinea mea cand vreau sa incep. Alti ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Experienced in HR with German? Apply now - Senior Executive HR  e
Last update: 10.08.2017
Last update: 08.08.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?