Eurial Invest (Peugeot)

Productie Industriala

• Site: www.eurial.ro

Forum despre Eurial Invest (Peugeot)

angajat Vineri, 31 Ian 2014

Legat de Eurial (vorbesc de cel din Pantelimon, dar si la celelalte e cam la fel), numai de "bine". Pe langa faptul ca firma merge extrem de prost (vanzari aproape inexistente, noroc cu service-ul care mai tine firma pe picioare), sunt niste personaje pe aici de iti vine sa-ti faci cruce. Barfe la greu, bisericute, sunt cativa care, pe langa job-ul lor, mai au si mandra sarcina de a raporta sefilor tot ce aud prin firma, salariile sunt foarte mici (la fel si comisioanele la vanzari) insa target-ul evident ca este mare, etc.

Angajari in niciun caz nu se fac, in schimb se pleaca la greu. Vanzatori angajati doar pe perioada de proba, apoi concediati si inlocuiti (e mai simplu asa, banuiesc). Salarii de 1200 ron, cu target de vanzare de 6-7 masini/luna (ceea ce inseamna MULT pentru perioada asta si pentru tipul de automobile vandute aici). Iar avantaje, ca si angajat, aveti 0. Nici macar un discount amarat sau cate o masina de la firma, ocazional, cand are omul nevoie. Totul se plateste ca si un client normal.

Stera Chemicals
Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...