Germag Trend SRL

Comert

• Site: www.germag.ro

Forum despre Germag Trend SRL

Cookie Miercuri, 30 Ian 2013

Salut, am fost si eu angajat la aceasta firma o perioada mai lunga de timp. Ce pot sa va spun de bine este ca salariul este dat la timp, nu se intarzie si daca este ceva in neregula se poate vb cu seful al mare si se rezolva. Si normal, mai sunt persoane care isi dau viata pt firma. Am fost angajat ca vanzator in unul din magazine 5z pe sapt de la 9 la 6, 2 sambate pe luna de la 9 la 4. Daca ai colegi de treaba si vanzari bune lucrurile merg bine. Salariul de pornire este de 11 si creste cu 1mil in fiecare AN. SI trebuie sa iti faci un target zilnic mare in raport cu vanzarile magazinului. Mai naspa este ca trebuie sa fii intr-o continua competitie cu ceilalti vanzatori ei la randul lor cu targeturi mari, cica asa se face vanzare si ca vezi ca primesti comision la sf de luna. Se sarbatori lucrezi, liber decat de craciun revelion si paste.Chestia e ca daca suporti sa te cicaleasca toata ziua la cap in fiecare zi este un loc bun de munca.

alex Duminica, 13 Ian 2013

ceva nou despre Germag?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Germag Trend SRL
Gigi Miercuri, 28 Noi 2012

Am fost angajat 2 luni la Eurotechnik Media.

Am fost la interviu pentru angajare grafician, am discutat cu "boss" (asa cum ii spun angajatii) pret de cateva minute in care am discutat bineinteles de companie, postul respectiv, aptitudinile mele si salariu. Am mentionat ca am experienta si in site managament, in administrare platforme web si cunosc si putina programare. Timp de 2 luni, am facut administrarea site-ului (design bannere + homepage, introducere produse in baza de date, indexare produse din showroom, fotografie produse si edit, ma ocupam de comenzile online), grafica print (ecusoane, pliante, catalog, bannere), grafica video (slide-uri pentru diferite spatii de afisare, ex: mall). >
Programul de lucru incepea la ora 8 dimineata si daca intarziai cateva minute erai atentionat de patron. Lucrai pana la 17:00 si aveai 30 de minute pauza.

Ca graphic designer si administrator website nu am avut deloc mana libera. Daca observati cataloagele lor, sunt la fel toate, acelasi concept grafic, aceleasi culori "sa sara-n ochi", aceleasi fonturi si aceleasi tip de produse. Am incercat sa-mi impun punctul de vedere, insa a fost imposibil.

iuliak Marti, 20 Noi 2012

am si eu un interviu azi si as dori sa stiu care ar fi salariul si programul de lucru.

Cris Marti, 13 Noi 2012

Via cum a fost?Te-au angajat?Am fost si eu azi la interviu pentru postul de operator ...

Via Miercuri, 10 Oct 2012

Astazi trebuie sa ma duc la un interviu la Germag. As dori sa stiu ce salarii sunt pe ...

Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Inginer mentenanta
Locuri de munca Team Extension Typo3 Developer
Team Extension
Last update: 11.08.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?