Exclusive Employment Agency SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

gabsy Marti, 29 Iul 2014

-comentariile pozitive pe care le gasiti sunt adaugate de tipele din birou-face parte din job;
-daca te dai la ei te alegi cu 50 lei inapoi si cu texte gen n-ai adus toate docmentele , oricum au ei grija sa nu le ceara; daca le dai tu, cazul meu: am trimis tot cu confirmare de primire-cazier, fisa medicala, primesti o scrisorica acasa cum ca te-au tot sunat da" n-ai raspuns la telefon.Culmea tupeului. Am sa-mi scot de la Orange lista cu apeluri.

gigi Luni, 28 Iul 2014

suntem un grup de 4 per. care trebuia sa plecam pe 10 mai.tel.0729968552

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Exclusive Employment Agency SRL
marius Miercuri, 23 Iul 2014

noi cei care trebuia sa plecam pe 21 iunie, ce mai facem? are cineva idee? voi ce ati mai facut?

lexa Joi, 17 Iul 2014

Ionut si noi tot p 2 aug avem plecarea .. te rog ia adresa mea de mess sa vb acolo .. ...

ionelanuti Joi, 17 Iul 2014

bai fratilor trebuie sa plec pe 9 august sunt disperata

ionut Joi, 17 Iul 2014

iam verificat la anaf si in registru comertului sunt firme noi fara capital...eu am dat ...

marius Miercuri, 16 Iul 2014

lexa, eu sunt in aceeasi situatie, putem vorbi pe mess?

lexa Miercuri, 16 Iul 2014

magda iti las adresa mea de mess sa imi lasi nr de telefon?? vera_lexa08 .. pentru noi ...

lexa Marti, 15 Iul 2014

Chiar dau tepe?? Uni zic ca au plecat si k le este bn .. Pnm c sa mai cred?? Am incheiat ...

Magda Marti, 15 Iul 2014

Cei care trebuia sa plecati in Germania ati mai plecat?Lasati un comentariu va rog .

marius Miercuri, 02 Iul 2014

vasile, eu sunt de acord sa fac acea reclamatie, tu ai facut o?

Vasile Miercuri, 02 Iul 2014

Eu am fost in Bucuresti pe data de 28 aprilie cu un prieten din Iasi. Trebuia sa plecam ...

elena Luni, 30 Iun 2014

si eu astept sa plec din data de 24 aprilie si nu am plecat nici in ziua de astazi

florin Luni, 30 Iun 2014

si eu am fost pacalit,trebuia sa plec pe 24 mai si de atunci ma amana cu contractele ca ...

marius Luni, 30 Iun 2014

asa ne au mintit si pe noi ca ne vor suna cu cateva zile inainte de 21 iunie sa ne spuna ...

magda Luni, 30 Iun 2014

marius sora mea trebuie sa plece in germania ,cred ca la praz si patrunjel,trebuie sa o ...

bogdan Duminica, 29 Iun 2014

de 2 luni ne zic ca nu au sosit contractele.

bogdan Duminica, 29 Iun 2014

noi trebuia sa plecam pe 24 mai si nu am facut-o nici acum

marius Duminica, 29 Iun 2014

Magda, ma mint de atunci ca nu au venit contractele si ca nu stiu cand vor veni, sora ta ...

magda Sambata, 28 Iun 2014

marius tu ai sunat la firma?...si daca ai sunat ce ti-au zis despre plecare?

Locuri de munca EveryMatrix Junior Java Developer
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Cernavoda
iCredit
Cernavoda
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Iulius Mall Cluj
Studio Moderna
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
Network engineer