EXL Service Romania

3.5
  • Site: www.exlservice.com

Forum despre EXL Service Romania

Vasi09 Marti, 09 Feb 2016

Buna, momentan lucrez la EXL si ma gandeam sa impartasesc din experienta mea aici. Recomand cu incredere compania pentru o persoana la inceputul carierei sau pentru cineva care isi doreste sa aiba o intrare usoara in mediul corporatist.
La EXL mediul de lucru e placut, atmosfera e foarte colegiala si exista flexibilitate in ceea ce priveste programul si taskurile de lucru. Sediul e chiar in centru (Mihai Viteazu) si compania ofera o suma de bani, lunar pentru acoperirea transportului.
De asemena, toti angajatii beneficiaza de asigurare medicala privata si o pot folosi in orice oras din tara, nu doar Cluj.
Mult succes!
Ada Joi, 04 Dec 2014

Gina,scuze ca nu am raspuns la timp,nu am mai intrat pe site de atunci.Banuiesc ca intre timp ai dat si tu testele,nu? Te-au angajat?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in EXL Service Romania
gina Sambata, 22 Noi 2014

Ada, cat de complexe sunt testele? Si eu urmeaza sa le dau. La ce sa ma astept? Multumesc mult.
Ada Luni, 17 Noi 2014

Pe scurt experienta mea a fost asa: am fost recomandata, am dat interviu telefonic in ...
adventro Vineri, 31 Oct 2014

Sa va povestesc ce experienta am avut eu cu aceasta companie, mai bine spus cu ...
Stirbu Joi, 23 Oct 2014

Conditii de munca cu mult sub nivelul pietei, salariile la fel. Bonusuri pentru care nu ...
Me Marti, 30 Sep 2014

Salut. Stiti cumva ce salarii sant pe limba germana ? Ms.
who Marti, 05 Aug 2014

Interviuri: telefonic general, telefonic franceza; la firma: typing test, interviu cu 2 ...
one Marti, 05 Aug 2014

salariile de entry level sunt intre 1000-1300 + bonuri de masa, program de la 8 la 5 sau ...
woman Luni, 09 Iun 2014

Nu mai scrie nimeni nimic? Am si eu interviu si as vrea sa stiu mai multe...
eu Luni, 05 Mai 2014

ne puteti spune careva mai exact care sant salariile si programul?ce salar e pe germana ? ...
john Miercuri, 05 Feb 2014

As fi si eu interesat cum decurge interviul, in ce consta acest interviu...in special de ...
puni Luni, 15 Iul 2013

atmosfera super, colegi tineri, proiecte care ti permit sa te dezvolti profesional, ...
XYZ Miercuri, 10 Iul 2013

RON.Pe la 1800...
Patrick Marti, 21 Mai 2013

@just a name1100-1600 de euro sau ron? pe suedeza ai idee unde s-ar situa salarile?
lij Miercuri, 08 Mai 2013

buna, as fi interesata sa stiu cum decurg interviurile la acesta firma, daca se ...
alexandra Marti, 16 Apr 2013

astept si eu mai multe detalii de la cei care lucreaza la EXL.
just a name Sambata, 06 Apr 2013

salarii intre 1100-1600 in functie de cum negociezi si de limba
Just a name Sambata, 06 Apr 2013

e ok din anumite pdv insa are si aspecte mai putin placute ca peste tot
maria Sambata, 06 Apr 2013

Salut!Stie cinema care sunt conditiile de lucru la EXL si in ce consta defapt munca?Merci!

Locuri de munca Bombardier Transportation HR Analyst (with German) (m/f)
Bombardier
Cluj Napoca
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Kaufland Romania Asistent Analist Customer Management (f/m) - part-time
Kaufland Romania
ECTA SOFTWARE
Last update: 30.06.2017
Tehnician
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Consilier vanzari
Call Center Department
First level manager
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...