Externjob

E-Mail: info@externjob.ro
    Site: www.externjob.ro

Forum despre Externjob

carmen Sambata, 29 Noi 2014

Buna, a plecat cineva cu firma externjob sau are detalii despre seriozitatea firmei ?astept un raspuns cu interes.multumesc

Anca Vineri, 19 Sep 2014

Buna, eu stiu pe cineva de incredere care a plecat cu ei si e ok. Si eu am avut deja interviul cu parenerul lor din UK si astept si oferta. Iar apoi voi avea si interviul cu angajatorul.
Da, se plateste comision, dar pana acum firma e serioasa. Dupa cum ziceam o prietena mi-a recomandat firma, ea a plecat cu ei anul acesta candva la inceput. Si atat e tariful, pe la 1000 si ceva de RON + 250 de lire. Inca nu am platit nimic, se plateste doar la semnarea contractului de angajare. O sa mai scriu aici daca reusesc sa plec.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Externjob
crismary Vineri, 04 Iul 2014

Buna! A mai plecat cineva cu externjob? Am cerut si eu mai multe detalii legate de joburile disponibile...pana acum au fost foarte promti.Insa as dori sa "strang"mai multe informatii inainte sa particip la un interviu pe skype cu ei. Va rog daca stiti ceva...impartasiti:)

Moni Miercuri, 28 Mai 2014

Buna. Stiti ceva de firma externjobs? Au fost si alte plecari pline de succes sau doar ...

anonim Marti, 18 Feb 2014

ce ati facut ?

anonim Marti, 18 Feb 2014

si eu la fel. m-a sunat astazi

henrik Marti, 28 Ian 2014

stie cineva de ceva cursuri de calificare in UK plus job ? fara comision, m-a sunat ieri ...

alex Sambata, 25 Ian 2014

Eu am sustinut interviw telefonic cu Dl Dilip Amdekr,colaboratorul din Uk al companiei ...

maria _achimfa Vineri, 17 Ian 2014

as dori sa stiu daca a plecat cineva ,relativ recent, prin aceasta firma, si cat sunt de ...

user 160689 Vineri, 15 Mart 2013

Externjob este o firma ft serioasa si au cel mai mic comision de pe piata, banii ii ...

user 456 Marti, 12 Mart 2013

Alte firme de recrutare care sa iti ofere un loc de munca,stiti?

user 456 Marti, 12 Mart 2013

Chiar nimic?Dar alte firme de recrutare...??

user 456 Luni, 25 Feb 2013

Nimic,nimic?

user 456 Duminica, 20 Ian 2013

Poi de cand ai aplicat la ei,user7?

user7 Vineri, 11 Ian 2013

mai eu am aplicat la ei , ma asteptam sa dau de ceva plangeri pe aici , oricum banii mei ...

user 456 Marti, 04 Dec 2012

Eu am aplicat la ei pentru anglia,comisionul este trecut pe site,tu ptr ce ai aplicat?

user1 Miercuri, 28 Noi 2012

vreau sa stiu daca a mai plecat cineva cu firma asta . daca e serioasa si ce comision iau/

user Miercuri, 21 Noi 2012

Vreau sa stiu cat e de serioasa ca firma daca respecta contractele.

Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Reprezentant Relatii Clienti - Targu Jiu
Computer Generated Solutions ...
Targu Jiu
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca UPC Romania Consultant Telesales B2B
UPC Romania
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Otopeni Full-Time (f/m)
LIDL Romania
Otopeni
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Tulcea
OTP Advisors
Tulcea
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Multinational Company in Bucharest hires Advanced/Medium French speakers  e
Last update: 09.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...