Farmexpert DCI

Fax: 021.407.7712
    Site: www.farmexpert.ro

Forum despre Farmexpert DCI

DanielaP Sambata, 20 Feb 2016

La Farmexpert e haos! Am lucrat la Sediul Central si tot ce va spun e realitatea.
Rapoarte peste rapoarte (indiferent de postul ocupat), totul la mare viteza.
Programul contractual este de 9-17:30. Sunt persoane (si aici vorbesc de peste 75% dintre angajati) care raman la birou pana la ora 20, 21. La ora 17:30 pleaca maxim 5%.
Si la masa cand vrei sa mergi, abia apuci sa mananci, ca iti suna telefonul de serviciu, este seful sau altcineva care ca are nevoie de tine.
Volumul este extraordinar de mare si zilnic sunt deadline-uri. Toti trag de tine, in frunte cu seful, sa faci cat mai multe si cat mai repede. Te intreaba mereu unde esti si cat mai ai.
Salariul e de 1900-2400 lei pt cei cu cel putin 3 ani experienta si tine si de postul ocupat.
Orele suplimentare nu se platesc, nu este nicio evidenta in acest sens.
Se ofera un teambulding pe an. Asta ar fi bonusul pt munca depusa suplimentar.
Nimeni nu vorbeste cu nimeni. Toti stau cu ochii in monitor toata ziua.
Iar pt cei care lucreaza la depozit, este si mai rau. In depozit este curent si o concentratie de sulf peste mediu. Salariul acolo e de 1300-1500 lei. Ei lucreaza la norma si sunt penalizati daca fac greseli.

mormoloc Joi, 06 Aug 2015

am si eu o intrebare: ca operator TS cam care e programul? adica te tine pana seara tarziu, sau chestii de genu? inteleg ca mai stai peste program nu am nici o problema cu asta , dar nu zilnic si nu pana pe la 7 seara .... Si salariul cam care ar fi? se pot atinge bonusurile?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Farmexpert DCI
oana Luni, 12 Ian 2015

Bogdan, am vandut masini 10 ani de zile si am castigat foarte bine dar doresc sa schimb domeniul iar acesta ma atrage cel mai mult.

BOGDAN Luni, 12 Ian 2015

oana,nu stiu ce ai lucrat tu in vanzari si la ce firme , daca ai lucrat ca si agent de ...

Luigi Sambata, 10 Ian 2015

oana,daca ei te taxeaza prin faptul ca nu ai mai lucrat in domeniul FARMACEUTIC, tu poti ...

Luigi Sambata, 10 Ian 2015

oana, experienta in domeniul PHARMA-FARMACEUTIC nu ii obligatorie, dar reprezinta un atu ...

oana Sambata, 10 Ian 2015

Multumesc pentru raspuns Luigi, asa se procedeaza in general in vanzari. Ma intrebam doar ...

Luigi Sambata, 10 Ian 2015

oana,nu conteaza experienta ta in vanzari , mai important ii cat vinzi tu in zona alocata ...

oana Sambata, 10 Ian 2015

Am fost chemata la interviu pentru postul de reprezentant vanzari Vrancea- Buzau, stie ...

frz Marti, 06 Ian 2015

va rog detali despre Farnexpert Timisoara ,admosfera , salarii lucrator depozit ????

niconini Duminica, 30 Noi 2014

Buna! Ceva pareri despre departamentul contabilitate -financiar din bucuresti din Fxp?

Yvonne Marti, 25 Noi 2014

Merg la interviu pentru juridic...aveti idee cam ce salarii practica ei?

nela Duminica, 19 Oct 2014

Are cineva cunostinta despre cei de la Bacau?Merg la un interviu ptr. operator vanzari ...

Eduard Sambata, 18 Oct 2014

Am vazut ca la farmexpert se angajaza lucratori gestionari pentru depozitul din ...

Missy Joi, 09 Oct 2014

La Sibiu este un punct de lucru. Pentru posturi de operator vanzari prin telefon ce stiti ...

just.me Marti, 30 Sep 2014

Buna ziua! Cei de la Farmexpert dau salariul la timp? Prin ce banca iti primesti salariu? ...

Fantoma07 Marti, 09 Sep 2014

Ceva pareri despre Farmexpertul din Brasov ?! Am fost sunat pentru 2 posturi , sofer ...

medic Miercuri, 03 Sep 2014

Ar fi mai ok sa spuneti intervalul salarial ! Care ii targetul lunar? Ms

tibi Joi, 21 Aug 2014

Poate sa spuna cineva care e atmosfera de la Craiova din vanzari?

marian Marti, 22 Iul 2014

buna, recent am fost sunat de cei de la Farmexpert pt. interviu , reprezentant comercial ...

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Str.Niceman Full-Time (f/m)
LIDL Romania
Iasi
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Universum Events Digital Marketer - IMWorld, Techweek & Imobiliarium
Universum Events
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Active Soft SRL  Key Account - Pagina medicala.ro
Active SOFT
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Procter & Gamble P&G Sales Event - Bucuresti, 22 Septembrie
P&G
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Credit & Collection Analyst Order to Cash with Polish
British American Shared ...
Last update: 19.07.2017
Support Technician
  • Asigurare de viata
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Concediu de crestere a copilului
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...