Fedex Romania

Servicii Transport/Logistica

• Site: www.irs.ro

Forum despre Fedex Romania

unangajat Vineri, 05 Feb 2016

Am fost la interviu la aceasta firma, dar am plecat dezamagita. Desi primisem jobul si eram fericita, in putinul timp petrecut la Otopeni (sediul firmei), unii dinrte angajatii de acolo se purtau oribil. Un domn in varsta care s-a prezentat a fi directorul general, mi-a vorbit pe un ton agresiv si umilitor, desi ne cunosteam de putin timp. Din ce am observat, acolo era un mediu de lucru ingrozitor. Toti angajatii erau foarte stresati si, desi lucrau de multi ani impreuna, se urau intre ei. O alta prietena de-a noastra a patit la fel cu cateva luni mai devreme. Si ea a plecat. Mie mi-a facut o impresie foarte proasta si de acea m-am retras, refuzand postul. Intre timp mi-am gasit un job serios. Aveti grija cu acest angajator..

kinky Miercuri, 06 Nov 2013

Pacat si de firma asta ca tine in brate niste psihopati-paranoizi incluti (aluzie la "secu-pupincuristi/e"). In rest, numai de bine despre angajatii care-si vad de treaba lor. Astia sunt adevarata valoare a firmei. Restul sunt niste reptile barfitoare, niste obstacole in cale progresului, care ar trebui scoase putin "la aer". Genul asta de oameni sunt egoisti si rai prin natura lor. Ei sunt cei care ingreuneaza mersul normal al activitatilor din firma. Daca se vrea a se irosi bani, intretinand niste jigodii prefacute, (care-si promoveaza propriile laude pe la urechile sefilor) - sa le fie de bine! Daca asta se considera "normalitate", atunci cine pleaca din aceasta firma, nu are ce sa regrete.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Fedex Romania
sefu Luni, 14 Oct 2013

Cand ma gandesc ca pe la facultate invatam despre FedEX ca despre Sfantul Scaun..:D

Salarii FedEx Luni, 14 Oct 2013

Salariul oferit la inceput a fost de 1100 lei. Nu prea au loc majorari spectaculoase. Nu ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Mainfreight Romania
Mainfreight Romania
Locuri de munca KLG Europe Logistics SRL
KLG Europe Logistics SRL
Locuri de munca KLG Europe Logistics SRL
KLG Europe Logistics SRL
Contabil sef
Atmosfera este ok, unii colegi sunt foarte cooperanti
Hardware Design Engineer
Pachetul de beneficii e ok (al 13-lea salar);Mediu placut.
Oficiant urban
Faptul ca lucrezi la stat.
IT PMP
100 lei