Filadelfia Group

3.5
  • Site: www.filadelfia-group.ro

Forum despre Filadelfia Group

Gazka Vineri, 05 Aug 2016

Dezamagitor intr-un cuvant. Am aplicat pentru o pozitie in cadrul uneia din firmele holdingului, insemna o activitate in Spania ca responsabil al unei agentii a lor. Am fost sunat de cineva de la HR, am agreat un interviu pe skype. A durat cam 1 ora, nimic dificil insa am primit toate informatiile si tot ce mai trebuia. Totul parea in regula, promitator. Mai trebuia sa am o discutie cu unul din directori. M-a sunat un director, un ilustru amator. Habar nu avea de aplicatia mea, de experienta, de nimic intr-un cuvant, dar care a inceput sa vorbeasca de cu totul alta pozitie, la care nu am aplicat. I-am spus clar ca ma intereseaza pozitia la care am aplicat si nu alte povesti. Dupa care foarte contrariat a inceput sa dea indicatii referitor la ce as fi eu potrivit ca si activitate in conditiile in care nu a avut bun-simtul sa citeasca CV-ul inainte. Un om cu o atitudine de 2 lei, total neprofesionista si pe langa subiect. Ulterior m-am trezit cu un mail de la HR al carui continut nici persoana care l-a scris nu cred ca l-ar intelege.Intr-un cuvant, amatorism, timp pierdut degeaba cu oameni nehotarati, dupa parerea mea de evitat.

Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Locuri de munca Train2Perform
Train2Perform
Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Locuri de munca Antal International Network Romania
Antal International Network ...
Locuri de munca SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ARHIVARE
SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ...
Back Office
Poti obtine un salar frumusel daca au nevoie urgenta de om si esti selectat la interviu.
Service desk engineer
Asigurare medicala si reduceri stomatologice
Operator date
Intalnesti oameni noi