Flanco Retail SA

Fax: 021.203.8104
    Site: www.flanco.ro

Forum despre Flanco Retail SA

Micky1981 Miercuri, 19 Iul 2017

Imi poate da cineva o idee despre salariu pentru serviciu clienti, tura de noapte? Cam in ce marja se incadreaza, care e programul, pareri?

go_go Joi, 01 Dec 2016

DenissaL nu s-a schimbat absolut nimic. Presiune mare, comunicare interna deficitara. Indiferent ce si cum se greseste tot pe cei mai mici cade totul.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Flanco Retail SA
DenissaL Duminica, 10 Iul 2016

Aveti noutati despre Flanco? Am inteles ca lucrurile s-au schimbat destul de mult in bine? Orice informatie ma va ajuta sa stiu daca accept sau nu o pozitie de consilier in magazin. Multumesc.

rukash Miercuri, 23 Sep 2015

Flanco a reprezentat o mare dezamagire, la interviu ti se spune orice ca sa te convinga ...

Independentul Sambata, 04 Apr 2015

La sediu, in Pipera, programul de lucru si lipsa de personal pare cea mai mare problema. ...

Mihai Vineri, 31 Oct 2014

Buna. As dori sa-mi spuneti cum e atmosfera pe Flanco Barlad daca stie cineva. Multumesc.

Fost Miercuri, 29 Oct 2014

Salut. am lucrat si eu la Flanco si asa este...situatia s-a inrautatit rau dupa plecarea ...

zxc Marti, 28 Oct 2014

Lucrez in Flanco de mai mult de 5 ani si pot spune ca in momentul de fata este cea mai ...

cosmin Vineri, 26 Sep 2014

800 salariu si 15 bonuri de masa,in valoare de 9 lei

razvan Joi, 25 Sep 2014

Am fost si eu chemat la interviu pt postul agent vanzari gsm.stie cineva care este ...

SphynX Joi, 25 Sep 2014

M-am dus odata la un interviu pentru postul de consilier vanzari asa cum era mentionat in ...

dana Marti, 23 Sep 2014

Buna ziua pentru un post de ofiter de credite se merita la flanco?? Salariu 850 ron si ...

andreea Vineri, 19 Sep 2014

Ce imi puteti spune despre Flanco Galati

liv Vineri, 19 Sep 2014

Ce stiti despre Flanco Barlad?

@marius Marti, 16 Sep 2014

salut Marius, ne poti spune, te rog, cam care este venitul lunar al unui director de ...

marius Miercuri, 10 Sep 2014

Am lucrat in Flanco aprox. 7 ani. In acest timp am prins si vremuri bune: nu mai aveam ...

Mihai Marti, 09 Sep 2014

Vad ceva timp ca au disponibil un post de programator PHP, stiti ceva despre salariu, ...

medic Vineri, 05 Sep 2014

alexandra ,Citeste ...

alexandra Vineri, 05 Sep 2014

am fost sunata pt postul de casier dar am inteles ca salariile sunt la fel si la ...

andrei Marti, 22 Iul 2014

Ce-mi puteti spune de flanco galati??

Locuri de munca RIAN&Partners SPECIALIST REGLAJ MECANICA
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Network engineer