Fox Com Serv Distribution

• Site: www.foxcom.ro

Forum despre Fox Com Serv Distribution

miki Sambata, 26 Apr 2014

Buna ziua,
Se poate mai multe informatii?

occupy Vineri, 08 Noi 2013

Am alte beneficii daca lucrez la aceasta firma inafara de salariu (bonuri de msa, decontare transport) ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Fox Com Serv Distribution
fane Luni, 28 Oct 2013

M-au chemat la trei interviuri si niciun rezultat,Totul e facut de fatada iar posturile sunt deja ocupate pe relatii,nu mai zic ca au sediu prin vitan prin niste vagauni de rupi si masina si pantofii ca deh oamenii iti cer sa te prezinti la interviu office.Nu recomand nimanui aceasta firma!!!

messi Luni, 01 Apr 2013

tocmai m au pus sa mi dau demisia

inodor Joi, 07 Feb 2013

Despre postul de agent de vanzari poate sa-mi spuna cineva niste detalii? In curand am un ...

ionut Sambata, 02 Feb 2013

firma e ok

omul Duminica, 13 Ian 2013

Multi navetisti de pe la tara, multa mancatorie, jale.

Autenece Miercuri, 12 Dec 2012

Salutare, stie careva daca se mai fac angajari de orice tip si care ar fi parcursul ? ...

mustacioara Marti, 11 Dec 2012

Firma e ok in mare parte,insa plina de ....mai ales ....care este nu stiu ce sefa pe ...

Nemuriciul Miercuri, 05 Dec 2012

Eu am prospus sa apara pe site Compania FOX, imi propusesem sa ma angajez la ei. Avand ...

Feliciana Marti, 04 Dec 2012

Firma e condusa de un ... care spala banii prin productia de mezeluri, afacerea de baza ...

Locuri de munca IHM Total Consult Romania Junior Recruiter
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Arvato Romania Advertisement Team Leader Italian
Arvato Services
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Junior Financial Analyst-Electronics Manufacturing TSR
Continental
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc