Free Star SRL

• Site: www.free-star.ro

Forum despre Free Star SRL

cocolosh Joi, 09 Mai 2013

Sa va feriti cat puteti de aceasta firma. Intr-adevar, de afara arata super bine. Din interior insa veti avea o mare surpriza. NEPLACUTA! Target incredibil de mare(ca sa nu fie facut), nu faci target nu iei bani, dimpotriva, iti iau bani.
Am lucrat la ei aproape 1 an de zile, a fost cea mai execrabila firma la care am fost vreodata.
Sustin cele spuse mai sus, habar nu au cu ce se mananca distributia de materiale de constructii.
Faceti cea mai mare greseala sa va angajati la Free Star!

cri cri Joi, 31 Ian 2013

Nu isi fura numai angajatii ci si clientii ! Vezi produsele si catareste-le !

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Free Star SRL
AtomicBomb Duminica, 27 Ian 2013

Este o mizerie...nu va lasati pacaliti..arata oarecum bine doar din exterior.Salariu fix...nu este fix...target-urile sunt exagerate si sunt anuntate cu cateva zile inainte de incheierea lunii.Incearca numai mizerii si tot felul de tertipuri sa iti opreasca din bani.Parerea mea este mai bine sa va angajati la McDonalds daca nu aveti nimic de lucru(este mai bine ca la FreeStar)

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Compania Municipala Strazi Poduri si Pasaje Bucuresti

Full time

Bucuresti,

cri cri Duminica, 27 Ian 2013

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un AF (asociatie familiala) unde nu vei primi fluturas ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Compania Municipala Strazi ...
Salarii ok pentru inceputColectiv excepțional 1 ora pauza de masaProgram flexibil
Credit Controller
- echipă tânără, dinamica-
GL Specialist
-Pachet de beneficii ok: cafea, fructe, bomboane,tichete de masa, 7card, decont transport, ...
Manager departament
Senior Credit Controller