G2 Travel

Turism

• Site: www.g2-travel.com

Forum despre G2 Travel

curios Sambata, 15 Feb 2014

Am fost contactat ieri, marti am interviul.

Curios Miercuri, 12 Feb 2014

@Anonim2 daca ne poti furniza mai multe informatii dupa interviu, ar fi util ptr multi.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in G2 Travel
Gilbert Miercuri, 12 Feb 2014

@Anonim2 pentru ce pozitie ai aplicat?

Anonim2 Miercuri, 12 Feb 2014

M-au sunat.o sa ma duc maine

Curios Marti, 11 Feb 2014

Pentru Anonim2, nici eu nu am fost contactat.

Anonim2 Marti, 11 Feb 2014

Dintre cei care au fost la prezentarea de pe 3 februarie, a fost sunat careva?

Curios Joi, 06 Feb 2014

Pentru o pozitie in cadrul departamentului de Coordonare, ai idee ce salarii se ofera?

anonim3 Miercuri, 05 Feb 2014

Colegul expert insalarizare, esti foarte prost...informat! Nu exista nici un salariu de ...

Anonim2 Miercuri, 05 Feb 2014

Multumesc de informatie :)

@anonim2 Miercuri, 05 Feb 2014

se dau si salarii care incep de la 1000ron pentru unele pozitii (spre exemplu temp sau ...

Anonim2 Luni, 03 Feb 2014

Buna. As aprecia daca imi puteti spune pentru orice pozitie de la care se intra in firma ...

Anonim Luni, 03 Feb 2014

Buna, Imi poti spune si mie ce salariu le-ai cerut ? Si pentru ce pozitie ?

ask34 Sambata, 01 Feb 2014

Am fost la interviu in noiembrie 2012 si mi s-a spus ca voi primi un raspuns fie negativ, ...

Rose Luni, 27 Ian 2014

Buna!Am aflat de Open Evening si ma gandeam sa vin, m-am mutat recent in B si mi-ar ...

ruxi Luni, 13 Ian 2014

Buna Adina,Balanta e echilibrata...zic sa fii deschisa si sa vii sa ne cunosti. Organizam ...

adina Vineri, 10 Ian 2014

Buna ziuaAm cautat sa aflu informatii despre mediul de lucru la G2Travel pentru ca as ...

Alexandra Luni, 06 Ian 2014

Intradevar, este o companie la inceput si cu siguranta este un volum mare de munca si ...

Cristina B Luni, 30 Dec 2013

Ma tot uit la mesajele astea de ceva vreme si ma intreb daca sa raspund sau nu. Intr-un ...

Alt angajat ! Luni, 23 Dec 2013

Oameni buni sa va vedeti de drum ! Aici nu este de stat...da veti cunoaste cativa oameni ...

escu 2 Duminica, 01 Dec 2013

@escu HR- ul te prinde bine! ;)

Locuri de munca Software Development Competence Centre Software Development/ Research Engineer
Software Development ...
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Signal Iduna Asigurari de Viata SA Operator Call Center Medical - 6h/8h
Signal Iduna Asigurare ...
Last update: 13.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Sebes Part-Time (f/m)
LIDL Romania
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...