Garanti Bank SA

• Profli inactiv
  • Site: www.garantibank.ro

Forum despre Garanti Bank SA

pampas Luni, 25 Feb 2013

mai, dar de garanti nu vorbeste nimeni nimic?
am lucrat si eu pe acolo vreun an si stateam cu cravata in sertar. salariile sunt cat de cat ok. multe dre ambitioase din cale-afara si se folosesc de toate mijloacele sa avanseze, dar sunt si persoane ok, care vin la serviciu pt ca au nevoie de bani si nu abereaza ca le intereseaza o cariera, bla, bla, bla.

nina Duminica, 10 Mart 2013

Poate sa spuna cineva cum e in Garanti in centrala? La Risc sau la IT? Atmosfera, sefi...?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Garanti Bank SA
gigi Luni, 11 Mart 2013

Stie cineva cum e la IT?
gica Joi, 21 Mart 2013

stie cineva cat are salariul un RM IMM?
Lulu Luni, 08 Apr 2013

Cat are salariu un Account Manager?
Maria Vineri, 17 Mai 2013

Stie cineva cat se plateste pe Retail Sales Support? Cum se lucreaza?
Paul Joi, 23 Ian 2014

Cine poate sa imi dea detalii despre programul de Trainee de la Garanti. Salariu, cum ...
Ioana Duminica, 23 Feb 2014

Stie cineva cat castiga un consultant persoane juridice?
Ares Vineri, 11 Apr 2014

am lucrat multi ani la ei, salariile nu sunt extraordinare, trebuie sa negociezi cum ...
Sofia Vineri, 11 Apr 2014

Am ajuns aici din greseala si tot din greseala am stat 3 ani. Zero leadership, zero ...
Grasu Leontin Vineri, 18 Apr 2014

Exista salariu fix la vanzari directe?
male Joi, 08 Mai 2014

Stie cineva cum e la Garanti Leasing? Account Manager pe zona? ms mult
Lucian Vineri, 09 Mai 2014

Cum e sa fii sme credit underwriter la ei? Stie careva? A lucrat cineva pe pozitia asta?
fost la Garanti Vineri, 13 Iun 2014

@Grasu Leontin La inceput a fost 1200 net+tichete+200 ron pentru transport+comisioane din ...
Flori Miercuri, 18 Iun 2014

Pt Lucian, care e se interesa de sme uw: ia-ti adio de la vreo ora libera in timpul ...
cristina Sambata, 12 Iul 2014

eu am fost la interviu la ei si mi au oferit pe postul de telesales 910 lei si am refuzat ...
gilbert Marti, 02 Sep 2014

Lucreaza cineva ca direct sales agent? Ce salariu aveti? Am vazut ca accepta si ...
Madalina Marti, 07 Oct 2014

Aveti idee cat se castiga la colectare debite, mai exact pe functia JUNIOR COLLECTION ...
bitzi Joi, 09 Oct 2014

NU recomand aceasta banca. Toti oamenii buni au plecat de la banca asta. Nu se respecta ...
black Marti, 21 Oct 2014

ce salarii sunt pe colectare debite? multumesc

Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Casier Bucuresti
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Partener clienti retail-echipa mobila
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...
Producătorul auto american Ford a anunțat astăzi că va înceta producția modelului B-Max la uzina sa de la Craiova, începând cu luna ...