Garanti Bank SA

• Profil companie inactiv
  • Site: www.garantibank.ro

Forum despre Garanti Bank SA

Sofia Vineri, 11 Apr 2014

Am ajuns aici din greseala si tot din greseala am stat 3 ani. Zero leadership, zero comunicare, zero transparenta, mediu de lucru absolut anost si demotivant!! La modul "fac ce vor" si rezista doar cei care accepta orice, oricat, oricum, oricand!!
Iti modifica departamentul si aflii ca ti s-a mutat biroul fara preaviz! Ti se modifica functia si aflii de pe intranet!
Ti se comunica pe fata ca daca pleci la 6 acasa, conform contractului de munca nu ai o "atitudine de banca". Se sta la munca pana se finalizeaza tot ce e in lucru! Daca e necesar sa stai pana la miezul noptii trebuie sa stai!! Si ti se comunica direct !!
Nu ai voie sa te ridici de la birou, sa asculti muzica in casti, sa mergi prea des la toaleta ori la baut apa ori ceaiuri!!
Orice incercare de negociere cu ei se finalizeaza cu concedieri abuzive!! Am plecat nu doar eu, ci mai multi colegi care nu au acceptat "regimul".

Muncesc de 12 ani - si este cea mai proasta experienta de angajare!!

Ares Vineri, 11 Apr 2014

am lucrat multi ani la ei, salariile nu sunt extraordinare, trebuie sa negociezi cum trebuie la angajare pt ca astfel risti sa ramai ani buni pe un salariu mic (maririle sunt de 1-2 mil daca se dau) multa mancatorie, daca nu faci ce zice seful sau daca ai o opinie diferita te transformi in persona non grata, se da afara pe motive pe care nu le stie nimeni, s-au desfiintat dept intregi la modul "de maine nu mai vi" iar in secunda doi ti se blocheaza acces la calculator, badge. Esti obligat sa stai peste program, nu conteaza ca de fapt sunt prea putini angajati , si nu se mai face fata, tu tre sa stai pana termini, la credite analiza trebuie sa te invoiesti daca vrei sa pleci la ora 18.00 de la birou (programul de munca este 9-18);

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Garanti Bank SA
Ioana Duminica, 23 Feb 2014

Stie cineva cat castiga un consultant persoane juridice?

Paul Joi, 23 Ian 2014

Cine poate sa imi dea detalii despre programul de Trainee de la Garanti. Salariu, cum ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Maria Vineri, 17 Mai 2013

Stie cineva cat se plateste pe Retail Sales Support? Cum se lucreaza?

Lulu Luni, 08 Apr 2013

Cat are salariu un Account Manager?

gica Joi, 21 Mart 2013

stie cineva cat are salariul un RM IMM?

gigi Luni, 11 Mart 2013

Stie cineva cum e la IT?

nina Duminica, 10 Mart 2013

Poate sa spuna cineva cum e in Garanti in centrala? La Risc sau la IT? Atmosfera, ...

pampas Luni, 25 Feb 2013

mai, dar de garanti nu vorbeste nimeni nimic? am lucrat si eu pe acolo vreun an si ...

Locuri de munca Raiffeisen Bank Raiffeisen Banker 2B
Raiffeisen Bank
BUCURESTI, Braila, Constanta
Locuri de munca Credit Europe Bank INBOUND AGENT - CONTACT CENTER
Credit Europe Bank
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Miercurea Ciuc
Easy Asset Management IFN SA ...
Miercurea-Ciuc
Locuri de munca Mellon Romania Ofiter Credite
Mellon Romania
Locuri de munca Mellon Romania Sales Representative- Ramnicu Valcea
Mellon Romania
Ramnicu Valcea
Operator
Program de lucru lejer.Cantina cu mancare buna.Pentru cine fumeaza tigari la discretie in ...
Administrator cont
Colegi draguti, mereu dispusi sa te ajute
Programator PHP
- echipamente de lucru moderne - posibilitatea de a lucra de acasa- salarii competitive- colectiv ...
Coordonator echipa
Consilier contact Center