BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

alex Marti, 17 Dec 2013

bravo iulia.. poate vei fi contactata... ma gandesc ca ai ajuns pana in faza finala a interviurilor... deci ar trebui sa fii sunata.. Poti sa imi spui unde ai depus cvul prima data? si daca mai stii de la ce numar te au sunat la primul interviu ?
iulia09 Marti, 17 Dec 2013

Am fost azi la intalnirea cu managerul.Dupa parerea mea a decurs chiar bine.Au zis ca ma suna in maxim 2 saptamani.Cei care sunteti angajati acolo dar si ceilalti imi puteti spune daca chiar exista posibilitatea sa ma sune? Nu stiu ce sa mai cred cand aud "urmeaza sa va contactam in x timp". :s
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania

Voi incerca si asta:-)
medor Marti, 17 Dec 2013

incearca sa contactezi pe cineva de la hr genpact pe linkedin daca n-ai o adresa de mail
alex Marti, 17 Dec 2013

Plus ca am fost sunat de un nr dimineata si nu am putut sa raspund...nici nu pot suna ...
alex Marti, 17 Dec 2013

Voi unde ati depus cv-ul? Pe ejobs de exemplu, cum probabil stiti deja, in cazul in care ...
dff Marti, 17 Dec 2013

Pentru proiectul pe rusa a fost careva invitat la interviu?
iulia09 Sambata, 14 Dec 2013

@dexter77Cred ca trebuia sa te sune intr-o saptamana,eu asa cred.Mie la interviul cu HR ...
iulia09 Sambata, 14 Dec 2013

eu am cerut 1600 1700 RON.
@iulia09 Sambata, 14 Dec 2013

ce salariu se ofera pe AP spaniola? tu cat ai cerut?
dexter77 Sambata, 14 Dec 2013

eu am avut interviul cu HR acu` o saptamana.oare cat mai am de asteptat pt faza ...

AP pe spaniola
yy Vineri, 13 Dec 2013

@Iulia pentru ce post ai aplicat?
iulia09 Vineri, 13 Dec 2013

Eu vineri am avut interviul telefonic,ieri am avut interviul cu HR si azi m-au sunat sa ...
dexter77 Vineri, 13 Dec 2013

cam cat astepti de la interviul cu HR pana te cheama la interviu cu managerul?cu el se vb ...
dexter77 Vineri, 13 Dec 2013

iulia09 Vineri, 13 Dec 2013

Buna!Am fost sunata azi pentru a merge la interviul cu managerul.Stie cineva cam cum ...
mike Vineri, 13 Dec 2013

Salut.Pe un post in domeniul IT ,germana cam cat se castiga?Multumesc.
grid Joi, 12 Dec 2013

450 euro ... adica 2000 pt franceza ? hahahah poate daca ii cunosti p-aia din HR sau ai ...
MiniMe Joi, 12 Dec 2013

Buna seara. Pe mine m-au sunat de la o firma de recrutari si dupa ce mi-au explicat ...

Locuri de munca ALTEN Romania Junior C Developer-Timisoara
ALTEN SI-TECHNO Romania