BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

dexter77 Joi, 12 Dec 2013

@iulia09:vad ca la tine a durat putin procesul de recrutare,de abia ai dat interviul tlf si deja ai fost la ei.acu\' 2 zile inca nu dadusei nici interviul in spaniola.v-ati miscat f repede.cat a durat?managerul ce te-a intrebat?

iulia09 Joi, 12 Dec 2013

Am fost la interviu la firma azi.Am dat un test de contabilitate si a zis ca ma suna intr-o saptamana.Nu stiu daca sa trag sperante ca ma vor suna,toti zic asa.....

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
ynv Joi, 12 Dec 2013

@intreb si eu
Te duce managerul pe floor, cunosti echipa, ai ocazia sa vezi cum functioneaza softwareul si cam ce fac ei. In total stai cam 30-45 minute. Cam atat in principiu, nu e chiar un interviu, e mai degraba intalnirea cu echipa.

inreb si eu Joi, 12 Dec 2013

ce presupune interviul " on the floor" ?

User Joi, 12 Dec 2013

Eu am avut luni interviul telefonic si pana acum nimic. Mai are rost sa astept?

dexter77 Joi, 12 Dec 2013

la interv cu managerul pt IT help iti da ceva proba?e in romana?

dexter77 Joi, 12 Dec 2013

@asaafost;interviul cu managerul e in romana?ce te intreaba?eu sunt pt IT maghiara si ...

x Joi, 12 Dec 2013

@iulia 90eu am lucrat pe italiana in Order management si aveam 2100 ron,pe spaniola stiu ...

iulia09 Joi, 12 Dec 2013

Si cam cat timp dureaza tot acest proces de recrutare? :|

asaafost Miercuri, 11 Dec 2013

Dupa interv tel de limba, mergi la interviu cu HR. Apoi la cel cu manag de pr. Daca esti ...

albert Miercuri, 11 Dec 2013

Etape generale1.interviu telefonic2.interviu cu HR3.interviu cu Managerul4.Mersul pe ...

iulia09 Miercuri, 11 Dec 2013

Inafara de interviul pe care il ai la firma dupa interviul telefonic,te mai cheama si la ...

albert Miercuri, 11 Dec 2013

maghiara. tinand cont cat de nesimtiti sunt si ca probabil n-ai pile, nu m-ar mira sa-ti ...

dexter77 Miercuri, 11 Dec 2013

@albert;pe maghiara cam cat crezi ca e?cu bonuri si bonusuri la cat se ajunge?

dexter77 Miercuri, 11 Dec 2013

@iulia09;eu am dat si interviul la care ai fost chemata tot telefonic,lucruri ...

dexter77 Miercuri, 11 Dec 2013

@fyff;intrebari generale,facultate,loc de munca,ce aleg la un produs nou,prestigiu sau ...

fyff Marti, 10 Dec 2013

Cam ce te intreaba la interviu telefonic in spaniola?

albert Marti, 10 Dec 2013

spaniola, italiana etc .. cam 1500-1600. Cu pile ar putea sa-ti ofere 1800.

iulia09 Marti, 10 Dec 2013

Buna!Si pe mine m-au sunat cei de la genpact si am sustinut un interviu in lb.spaniola am ...

rusa Marti, 10 Dec 2013

1 Luna si o saptamana a durat procesul de recrutare. Si chiar nu e o gluma.Eu am cerut in ...

Locuri de munca Help Net Farma  Farmacist in Bucuresti
Help Net
BUCURESTI, Job national
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with English
P&G
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Helpline Romania SRL Specialiste Service desk (francais & anglais)
HELPLINE
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Tichete cadou
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?