BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

george Joi, 18 Iul 2013

@adriana & @justme depinde pe ce posturi sunteti...

just me Marti, 16 Iul 2013

ce se intampla dupa luna de training? pot renunta la tine daca nu ai performanta de peste 80%?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
adriana Marti, 16 Iul 2013

Buna, stie cineva daca salariul creste dupa cele 3 luni de proba ? mi sa propus un contract determinat de 3 luni cu salariul 2000 ron brut printr-o firma de recrutare.

Ionut Vineri, 12 Iul 2013

Salut,Tocmai ce am terminat o discutie acum o zi cu tipa de la hr pentru IT deskhelp ...

Iulian Vineri, 12 Iul 2013

Pentru voi cat a durat sa va sune dupa ce v-ati intalnit cu HR-ul ?

just me Vineri, 12 Iul 2013

pt programul gateway dupa acel training, de 3-4 saptamani, e posibil sa renunte la tine, ...

elena Joi, 11 Iul 2013

@george.prima data cd am avut interviul cu tipa de la Hr de la genpact mi-a aparut ...

george Joi, 11 Iul 2013

@elena cumva numarul de pe care te sunau era 310000000000000(multi de 0) ?

maisimplucaniciodata Joi, 11 Iul 2013

Nu stiu daca la Genpact e la fel dar la multi problema la interviuri e ca sunt chemati 30 ...

elena Joi, 11 Iul 2013

@maisimplucaniciodata eu sunt pe franceza.Prietena de cae va spuneam mai devreme este pe ...

maisimplucaniciodata Joi, 11 Iul 2013

@elena salariul depinde pe ce limba esti

elena Joi, 11 Iul 2013

Aiurea.Nu stiu c sa fac.Eu am mai avut niste interviuri intre timp si la alte companii ...

altcineva Joi, 11 Iul 2013

Buna fetelor..intr adevar suna bine genpact..eu va zic ce am patit ..contractul care mi a ...

elena Joi, 11 Iul 2013

@bilo. Eu am o prietena care lucreaza aici si e foarte multumita.Crede-ma ca vin dintr-o ...

elena Joi, 11 Iul 2013

Pe mine nu m-au sunat pana astazi sa-mi dea un raspuns fie el negativ sau pozitiv.Luni am ...

bilo Joi, 11 Iul 2013

Pt studenti si cei fara experienta in multinationale, Genpactul e ok...salariile incep de ...

treaz Miercuri, 10 Iul 2013

calibrarea...jeez parca vb de teava de gaz

luiza Miercuri, 10 Iul 2013

este posibil ca dupa cele 4 interviuri (mi-au spus deja ca vom semna contractul) sa mai ...

maisimplucaniciodata Miercuri, 10 Iul 2013

@elena eu zic ca e de bine ca ti-au luat mail-ul, dar nu pot sa garantez@Dana pre, eu nu ...

dana pre Marti, 09 Iul 2013

ideea e ca am fost sunata joi pt al 2 lea interviu, este tarziu sa mai primesc un raspuns?

Locuri de munca Manpower Romania Agent Back Office (Call Center Vodafone Brasov)
ManpowerGroup Romania
Brasov
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Moinesti (f/m)
LIDL Romania
Moinesti
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Schneider Electric Romania SRL Internal Channel Development Representative with German
Schneider Electric
BUCURESTI, Job national
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Reprezentant Relatii Clienti
Computer Generated Solutions ...
Last update: 21.08.2017
Locuri de munca Hewlett Packard Enterprise C++ Software Developer for HPE Load Runner (Job Number #1612027)
Hewlett Packard Enterprise
Cluj Napoca
Last update: 31.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...