BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

catalina Luni, 18 Feb 2013

Future, nu sunt de la HR, as incalca politica de confidentialitate daca "as da din casa". Contrar principiilor mele. Dar am prieteni pe acolo. Pe cine deranjeaza daca se vorbeste si de sume? Oricum, pana la urma fiecare obtine conform cu experienta lui si modul in care stie sa se puna in valoare. Oamenii sunt in general timorati cand vine vorba de salariu, isi doresc unul mare dar ajung sa accepte si unul mic. Am vorbit de aceste sume pentru a-i incuraja, cred ca meritam mai mult decat ni se ofera.

Alex Duminica, 17 Feb 2013

ps: nivelul de experienta: junior
De asemenea, daca stie cineva: se sta peste program (adesea) ? w-end-urile sunt libere?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
Alex Duminica, 17 Feb 2013

Dar pe lb. franceza, cat as putea cere net pt. AP/AR sau procurement? stie cineva? merci.

Alice Duminica, 17 Feb 2013

Imi puteti spune cat ii salariul, adica cat asi putea cere net Ap/ AR pe limba olandeza, ...

Corina Vineri, 15 Feb 2013

@All, cei din Genpact de la recrutare nu vor oferi unui fresher 2500 ron net, pentru ca ...

future Vineri, 15 Feb 2013

Catalina, faci parte din echipa de Recrutare de vorbesti cu o atat de mare lejeritate de ...

Mult succes Ena!

ena Vineri, 15 Feb 2013

Mersi mult :) imi voi incerca puterile de negociere cu o tinta similara in minte.

catalina Vineri, 15 Feb 2013

Net, intotdeauna trebuie vorbit de net, atentie mare!

ena Vineri, 15 Feb 2013

o ultima intrebare: brut sau net? :)

pana in 2500 Ron.

ena Vineri, 15 Feb 2013

am un internship numai. Ca entry level la ce pot sa ma astept?

catalina Vineri, 15 Feb 2013

Ena, ai experienta? In functie de aceasta te vor incadra ca entry level sau middle. Daca ...

ena Vineri, 15 Feb 2013

Merci de comentariu Catalina. Cu siguranta voi incerca, dar sunt curioasa care este ...

catalina Vineri, 15 Feb 2013

mek, asa cum ai spus si tu, totul difera de la echipa la echipa, inclusiv statul peste ...

liv Vineri, 15 Feb 2013

Multumesc mult Catalina succes si tie !

catalina Vineri, 15 Feb 2013

Sansa este intotdeauna de partea celor puternici. Negocierea ar trebui sa faca parte din ...

ena Vineri, 15 Feb 2013

poate cineva sa-mi spuna ce salarii sunt pe Procurement cu limba franceza? ai sanse sa ...

catalina Vineri, 15 Feb 2013

Liv, faptul ca ai invatat franceza in Franta te situeaza putin deasupra celorlalti, ai ...

Miky Vineri, 15 Feb 2013

Multumesc mult pentru informatii Catalina!

Locuri de munca Credius IFN SA Agent vanzari teren
Credius
Last update: 29.05.2017
Locuri de munca Medecins Sans Frontieres GENERAL PRACTITIONERS
Medecins Sans Frontieres
BUCURESTI, Strainatate, Job national
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Business Security Analyst
Automatic Data Processing ...
Last update: 06.07.2017
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Collection Officer
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...