BPO & Servicii

• Profil activ
  • Site: www.genpact.ro

Forum despre Genpact Romania

bnc Joi, 30 Aug 2012

Tovarasi, o intrebare simpla am si eu. M-ar interesa sa intru pe un job in Genpact de vreo 2000 ron, am vechime aproape 1 an in call center suport tehnic, mai vorbesc si engleza cu clientii uneori, deci la nivel conversational ma descurc. Lucrez la doua cladiri de Genpact, mai exact in cladirea neagra cu patratel portocaliu ;)
Aveti idee daca sunt acum ceva joburi libere? Merita sa merg cu un CV la ei?
georgika Joi, 30 Aug 2012

@iris: multumesc pt raspuns :)!!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Genpact Romania
LOL Miercuri, 29 Aug 2012

DAK VETI INTRA PE SITE LA GENPACT VETI VEDEA K ANGAJATII PRIMESC BONUS PENTRU RECOMANDARILE ASTEA DAR MA INTREB DE CE SA TE RISTI SA RECOMANZI UN PROST/O PROASTA CA SUNT O GRAMADA CARE DACA STIU 3 BOABE DE ENGLEZA AU IMPRESIA CA STIU DEJA LIMBA SI SA NU MAI VBM DE LIMBI GEN FINLANDEZA NORVEGIANA SUEDEZA
NU FACETI DECAT SA INGREUNATI PROCESUL DE RECRUTARE LA GENPACT DACA TOT RECOMANDATI ASTFEL DE INEPTI RACOLATI DE PE INTERNET
ASA CA SA APLICE ONLINE SI DACA GENPACT CONSIDERA CA MERITA O SA II CHEME
APROPOS COMISIONUL HIENELOR ASTORA ARE 3 ZERO URI ;)
irina Marti, 28 Aug 2012

@ cucu, da
cucu Marti, 28 Aug 2012

este de nivel mediu testul de limba si discutia generala??
iris Marti, 28 Aug 2012

@georgika: este o discutie generala. este facuta de obicei de o firma externa care nu are ...
georgika Marti, 28 Aug 2012

am si eu o intrebare, daca se ofera cineva sa-mi raspunda, la testul de limba trebuie ...
Bogdan Marti, 28 Aug 2012

@cristian-sunt perfect de acord cu tine :)
cristian Marti, 28 Aug 2012

dar de ce nu furnizati toate detaliile si aici ci doar pe mail? :(

@adela -aceasta este adresa de e-mail bodi_dani_83@yahoo.com,ms
Bogdan Marti, 28 Aug 2012

@adela ...vreau si eu mai multe info despre proiectul portugheza pe conta...ma poti ajuta?
Elena Marti, 28 Aug 2012

Hei, am obtinut si eu un job la Genpact si in curand ma voi muta in Bucuresti. Cunoasteti ...
Zuz Luni, 27 Aug 2012

E cineva care lucreaza pe partea de Order Management, in limba franceza?
rrrrrrrr Luni, 27 Aug 2012

bluenight132@rocketmail.com
adela Duminica, 26 Aug 2012

@ramona lasa o adresa de mail si iti voi da mai multe detalii. ms
ramona Duminica, 26 Aug 2012

poate sa imi spune cineva ceva despre posturile in contabilitate pe portugheza ?
suedezul Duminica, 26 Aug 2012

@iulia: pe IT nu e 2 luni training-ul. Real e undeva pe la 3 saptamani... Iar ca volum pe ...
ramona Duminica, 26 Aug 2012

pe limba portugheza la genpact cat se plateste? si care a fi pozitiile bune pe aceasta ...
@iulia Vineri, 24 Aug 2012

desigur ca este. sunt proiecte pe AR si AP numai ca nu sunt din cele mai bune, daca vrei ...
iulia Vineri, 24 Aug 2012

Pe italiana?E ceva? Ca pe mine ma tot suna pt interviu

Locuri de munca Professional HR Asistent Resurse Umane fara experienta - Darasti Magurele
Professional
  • Asigurare de pensie facultativa
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Software Tester
Brand manager
Bucatar
Customer Support Representative
Dacă acum douăzeci de ani, când am început să învăț atât limba engleză cât și cea franceză, mi s-a spus că prima e ...
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...