GFR - Grup Feroviar Roman

E-Mail: office@gfr.ro
    Site: www.gfr.ro

Forum despre GFR - Grup Feroviar Roman

cineva Miercuri, 15 Mai 2013

Daca ai o adresa de e_mail a unui prieten iti pot trimite CCM valabil pana la 04.2014 acolo scrie si cat trebuie sa primesti diurna si pentru ce perioada maxima poti fi detasat , in orice caz mai bine iti cauti de lucru la concurenta , sunt mult mai corecti si platesc mai bine decat GFR.
cucubau Miercuri, 15 Mai 2013

Se pare, din cate am vazut la stiri ca , Greuceanu al nostru nu va putea lua CFR Marfa moca , e se mai schimba sistemul , daca erau Legionarii la putere nu mai era atat jaf in tara asta
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in GFR - Grup Feroviar Roman
Geo Joi, 30 Mai 2013

Am lucrat la GFR din Calea Victoriei-subscriu tot ce s-a notat mai sus....salarii de rahat, munca multa, ore peste program cat de multe. exploatare maxima!!!!
babau Luni, 03 Iun 2013

Draga Geo , te rugam sa ne dai mai multe detalii , despre mediul de lucru din GFR , noi ...
babau Joi, 04 Iul 2013

Geo , nu vrei sa ne ajuti ? Toarna tot sa stim si noi adevarul
eu Marti, 23 Iul 2013

Am depus si eu un CV la GFR.Dar la ce am citit aici mai bine stau cuminte...E o varza ...
baba oarba Joi, 25 Iul 2013

O firma cu sefi de puncte de lucru slab pregatiti , cu limbaj vulgar; nu este de mirare ...
Pretendor Joi, 25 Iul 2013

GFR a devenit proprietar HZ Cargo
cineva Joi, 25 Iul 2013

GFR a devenit proprietar pe la mai multe firme , Dar , DOAR CU NUMELE , financiar ...
babau Sambata, 31 Aug 2013

Salariii de kakao la firma asta, bataie de joc si multi cu aere de sefi .
cineva Sambata, 19 Oct 2013

Ma bucur foarte mult ca nu a reusit Greuceanu al nostru sa puna ghiara pe CFR Marfa , era ...
Gruia Duminica, 24 Noi 2013

Salarii mici....
medor Joi, 12 Dec 2013

cineva Miercuri, 26 Mart 2014

Eeeee , Greuceanu al nostru intra pe mana ghiaurilor , la parnaie o sa isi dea seama, sa ...
anonim Vineri, 29 Aug 2014

sa fie rusine ati facut salarile la sefii tura de 3000 ron de baza iar un manevrant este ...
eu Joi, 11 Sep 2014

mie mi s/a impins contractul si sa il semnez ce negociere +nici vorba 1400 brut si munca ...
amg Sambata, 11 Apr 2015

am inteles ca un dispecer ajunge la peste 2000 ron, de ce va plangeti

Locuri de munca Honeywell Romania Demand Analyst
Honeywell
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Manpower Romania Helpdesk IT support
ManpowerGroup Romania
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Connect Mobile Telecom Consultant vanzari D2D Orange Romania, Bucuresti
SC Connect Mobile Telecom
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Ubisoft Romania Engineering-Studio Developer
Last update: 05.06.2017
Locuri de munca ENGIE Romania Stagiu de practica in cadrul Engie Servicii, Brasov
ENGIE
Brasov
Last update: 20.07.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Partener clienti retail-echipa mobila
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...
Producătorul auto american Ford a anunțat astăzi că va înceta producția modelului B-Max la uzina sa de la Craiova, începând cu luna ...