Gi Group Staffing

• Site: www.gigroupstaffing.ro

Forum despre Gi Group Staffing

Robert Luni, 01 Sep 2014

Salut.

Am fost chemat la un interviu pt Romtelecom. Am sustinut un simplu test pe engleza si atat. A ramas sa ma anunte a2a zi de raspuns.

Am asteptat 2 sapt si nu au anuntat nimic, am sunat eu si mi s-a spus ca cei de la Romtelecom inca nu au locuri disponibile.

Eu Joi, 21 Aug 2014

Buna, stie cineva cat castiga un Analist Control Risc? Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Gi Group Staffing
lista Marti, 19 Aug 2014

Salut.

Am fost la un interviu pt Romtelecom si mi s.a spus inca din timpul intrrviului ca cei de la Romtelecom ma vor chema la un al doilea interviu si pe langa asta mi.au propus si un program de intership pe resurse umane. Totul bine, am dat un test pe engleza ceea ce mi se pare absurd pt ca eu m.am dus pe un proiect in lb romana daca vroiam pe engleza aplicam in alta parte si aveam salariu mai mare fata de unul pe lb romana...nu este posibil sa ceri si engleza la un post de lb romana si sa oferi acelasi salariu...

amalia Vineri, 28 Mart 2014

stie cineva....te suna sa te anunte si dak nu ai fost acceptat sau doar dak te accepta?

Alexandra alexa Miercuri, 12 Mart 2014

eu lucrez in prezent pt cei de la gi group pe proiectul Romtelecom ca operator call ...

Despre Gi Vineri, 17 Ian 2014

Am lucrat ceva ani in aceasta companie, nu pot sa zic ca sunt minunati, insa pot sa va ...

ionut21 Vineri, 20 Dec 2013

Salariul de baza e mic, asa e in vanzari. Daca esti bun si iti faci targetul castigi f ...

Dan Joi, 14 Noi 2013

Am participat acum 1 luna la un interviu pentru postul "suport tehnic".Mi-au ...

Lavinia Joi, 07 Noi 2013

M-a sunat cineva si mi-a zis sa ma prezint pt interviu la sediul zona Piata Victoriei, ...

1 Miercuri, 09 Oct 2013

Buna, care stie cat castiga un Analist Control Risc.

luciana Vineri, 20 Sep 2013

in militari

adelina Joi, 19 Sep 2013

unde se desfasoara activitatea de operator call center? mai bine zis locatia?

andrei Miercuri, 18 Sep 2013

ce se da la test? dupa test nu ramane toata lumea?

andrei Miercuri, 18 Sep 2013

am fost sunat de cei de gi group pt operator call center vreau sa stiu daca trainingul ...

enJoy Luni, 12 Aug 2013

Am stat intr-un training la ei 3 saptamani pentru un proiect Romtelecom/Enel 16 persoane ...

Angy Joi, 01 Aug 2013

Am fost sunata pt operator call center , vreau sa stiu cum este acolo, cum se desfasoara ...

elena Marti, 09 Iul 2013

cum decurge interviul pentru suport tehnic?( pentru cei care au fost si vor sa-si ...

mary Miercuri, 23 Ian 2013

si mai mult nu am idee cu ce se ocupa aceasta firma..

mary Miercuri, 23 Ian 2013

a fost careva la interviu pentru postul de agent call center? maine am interviu la ei si ...

simo Miercuri, 23 Mai 2012

Bianka pe ce pozitie te duci? despre ce e interviul?

Locuri de munca Credius IFN SA Customer support agent
Game tester
  • Tichete cadou
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...