GlobeGround Romania

Nu sunt evaluari
  • Tel: 0372.462.011

Forum despre GlobeGround Romania

Magda77 Sambata, 12 Mart 2016

Buna, am fost si eu chemată la un interviu pentru agent îmbarcare , știe cineva daca interviul este in limba engleză ??

mincarmen Miercuri, 06 Mai 2015

Buna.Imi poate spune cineva in ce lb se desfasoara interviul de angajare? In rom sau engl? Si in ce consta?
Multumesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in GlobeGround Romania
amg Vineri, 28 Noi 2014

am fost si eu anu trecut ,de am depus un cv si tot asa mi-a spus ca la inceput de vara se cam fac angajari la ei , dar nu am primit niciun rapuns

mia Vineri, 21 Noi 2014

am fost eu pe la ei sa las un cv ceva si mi-au zis ca momentan nu fac angajari, deci nu ...

didi Marti, 11 Noi 2014

Vreau sa intru in contact cu cineva care lucreaza aici.

amg Miercuri, 24 Sep 2014

Stie cineva ce se mai intampla ce acolo? S-au mai facut angajari ?

LALA Sambata, 15 Mart 2014

Nu e bine

eu Marti, 21 Ian 2014

mai stie cineva ce se mai intampla ce acolo??

anonim Marti, 30 Iul 2013

La GlobeGround salariu nu s-a mai marit din 2008,colectivul e cat de cat ok, managementul ...

geo Vineri, 26 Apr 2013

ceva experiente in Globe Ground?

Locuri de munca RIAN&Partners SPECIALIST MENTENANTA MECANICA
RIAN&Partners
Titu
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Good German level? Apply for ITS jobs in Bucharest !  RS
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Centrul Medical Unirea - Regina Maria Analist Servicii Client
Regina Maria
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Temps Technical Support with 3 foreign languages
Temps
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Veeam Software SRL Technical Support Engineer (German speaking)
Veeam Software
Last update: 21.07.2017
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...