Grawe Romania Asigurare SA

Fax: 021.312.50.44
    Site: www.grawe.ro

Forum despre Grawe Romania Asigurare SA

ixy Miercuri, 21 Aug 2013

Am fost la interviu si mi s-a spus asa: iti poti alege practic ce doresti sa fii: consultant sau manager(team leader), dar ca si manager trebuie sa ai un cod(am uitat numele) pe care il obtii urmand o platforma online timp de 50 de ore , apoi sustinand un examen ce te costa 250 ron.apoi iti poti crea propria echipa. mi-a placut ideea, problema insa este ca lucrezi exclusiv pe comision iar in primele luni s-ar putea sa mori de foame in stilul acesta. cine are niste bani stransi, poate risca pentru ca au niste sisteme de bonusare foarte misto, aproximativ in stil MLM si poti castiga f bine , din spusele celui cu care am dat interviul. Daca nu ai job este ideal sa incerci, pt ca trebuie sa inveti pentru test, sa participi la training, si nu prea poti face asta avand un alt job full time.succes tututor!

Ali Marti, 11 Dec 2012

Pt postul de consilier financiar, stie cineva daca ai asigurata si o parte fixa sau doar comisioane? Multumesc!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Grawe Romania Asigurare SA
ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 18 Apr 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Grawe Romania Asigurari, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managemnetul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Grawe Romania Asigurari.

De asemenea, asteptam intrebarile voastre in speranta realizarii unui dialog constructiv.

Resurse Umane
Stabilitate. Salariul era oferit mereu la timp. Se respecta legislatia in vigoare.
proiecte interesante cu tehnologii in trend
Prospector de piata
- salarizare ok pentru entry-level- colegi ok- program flexibil
Concurs
Project manager