Grenke Renting

Nu sunt evaluari
  • Site: www.grenke.ro

Forum despre Grenke Renting

cipri Joi, 21 Mart 2013

am sustinut testul scris si a fost chemat la un al 2-lea interviu.
Are cineva idee cam care este nivelul salarial in aceasta firma?

MS Miercuri, 19 Dec 2012

Jobul este pe perioada determinata de maxim 2 ani- daca nu sunteti interesati nu are rost sa va deplasati

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Grenke Renting
pisi Marti, 18 Dec 2012

testul consta in intrebari de logica, aritmetica, engleza, specialitate

marius Marti, 18 Dec 2012

si eu am primul interviu la ei astazi si urmeaza sa sustin si un test scris ?stie cineva ...

viorel Luni, 10 Dec 2012

A trecut cineva de test? Ati fost chemati pentru a doua etapa?

alex Miercuri, 28 Noi 2012

A fost cineva la test? In ce consta ?

sally Marti, 20 Noi 2012

Salut! Ai participat la testul scris? Eu urmeaza sa il sustin :)

neko Duminica, 18 Noi 2012

Buna! Stie cineva in ce consta testul grenke, care ar fi pachetul salarial si daca exista ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Rare! Account Payable role with Finnish in Bucharest! RS
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Open Roles with French in Bucharest! Work now in Accounting! RS
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Accounts Payable Analyst (AP with SAP)
ManpowerGroup Romania
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Senior role  with German wanted in Bucharest!-GL  RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Wipro Technologies Accounts Payable with English & French or GERMAN
Wipro Ltd.
Last update: 09.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Casier si lucrator ...
GL Specialist
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...