G4S Romania

Nu sunt evaluari
  • Site: www.g4s.ro

Forum despre G4S Romania

Antonio6919 Duminica, 02 Apr 2017

Buna ziua! Poate spune cineva care m.ai este mediul de lucru la G4S ?

ronnie Luni, 25 Ian 2016

am vazut un anunt ca se cauta NSC Support Officer: ce salariu se ofera pt post?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in G4S Romania
Literalmente Miercuri, 13 Ian 2016

La ora asta firma Group 4 Securicor angajeaza (cam o data la o saptamana doua) la obiectivul Renault Titu! Ce se intampla acolo? Cand te duci la interviu ti se spune ca nu se bea si nu se fumeaza in incinta si sa nu cumva sa te "pui" cu sefii de tura (care sunt de fapt angajati ai Renault Titu - se fumeaza pe rupte si, poate se si bea...desi te verifica cu etilotest, atat la intrare cat si la iesirea din tura!) Esti "linsat" in 2-3 ture si nu te mai duci de catre sefii de tura de la Renault iar firma nu te apara, spunand ca daca ar face-o s-ar rezilia contractul! Pe olx pune anuntul regulat la o saptamana doua ca angajeaza!!! Se poarta cu tine foarte urat, se urla si se tipa zi si noapte, plus ca daca indranesti sa-i iei in piept se activeaza alte culoare si esti pus in situatia de a vedea cum asa-zisi colegi au dat semnaturi ca ai jignit si esti zburat ca pe o masea stricata! Intre si eu, asa intr-o doara, oare Renault stie ce se intampla acolo? Sfatul meu e sa nu mergeti decat daca vrei sa verificati cele spuse de mine! In 3 cuvinte: bataie de joc! Pacat ca nu se sesizeaza nimeni!

Ovidiu Marti, 26 Aug 2014

Salutare tuturor,Unde este situat sediul G4S din prelungirea ghencea? Am inteles ca e ...

Marian Miercuri, 13 Aug 2014

Ce cerinte trebuie sa indeplinesc daca vreau sa lucrez pe transport valori !? Si cam ce ...

mihai Miercuri, 30 Iul 2014

Salutare tuturor,trebuie sa ma prezint la un interviu si vroiam sa va intreb cu cat se ...

sor Miercuri, 16 Iul 2014

docamdata cam 900 dar nu se stie ne obliga sa ne dam demisia de pe ches program 12. 24 ...

Samir Duminica, 01 Iun 2014

Un coleg amabil imi poate spune ce salar se da ca sofer interventie si ce program se ...

isp Marti, 13 Mai 2014

Stie cineva cum se lucreaza ca sofer transport valori, la aceasta firma?

isp Vineri, 09 Mai 2014

ca sofer transport valori ce stiti?multumesc

MAXX Marti, 06 Mai 2014

CAT ESTE SALARIU LA TRANSPORT VALORI CASIER(T2) PENTRU BUCURESTI?

Cristian A. Vineri, 25 Apr 2014

Pentru Flori : Am lucrat la G4S si cunosc oamenii de la ABD. Ba chiar mai tinem ...

flori Miercuri, 05 Mart 2014

de ADMINISTRATOR BAZE DE DATE poate oferi cineva detalii?interviu, salariu, mediu de ...

Casier Joi, 15 Aug 2013

Scuze. De fapt e casier tezaur.

Casier Joi, 15 Aug 2013

Salut! Despre postul de casier trezorerie ce puteti spune? Se lucreaza doar noaptea? Ce ...

Fost Duminica, 02 Iun 2013

In 2000 firma se numea APS Valahia. In 2002 firma a fost achizionata de Group 4 Falk- ...

messiaen Joi, 16 Mai 2013

Salariul 750 ron..

alin Joi, 25 Apr 2013

Inainte firma platea bine cat de cat...dar in ultimul timp ajunsese sa isi bata joc ...sa ...

Cretu' Luni, 18 Mart 2013

Am lucrat ani buni (Transport valori) la ei si iti pot spune ca salariile sunt mici si e ...

007 Sambata, 16 Mart 2013

ce salariu are un verificator de numerar si care e programul de lucru?

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Crangasi Full-Time (f/m)
LIDL Romania
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Curtea de Arges
iCredit
Curtea de Arges
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca Bergenbier SA Category management Analyst
Bergenbier
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Fluent Italian speaker wanted in Bucharest! Procurement role RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Responsabil Expansiune Ploiesti (f/m)
LIDL Romania
Ploiesti
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 21.07.2017
  • Tichete cadou
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Asigurare de viata
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Game tester
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...