Guillemot Romania SRL

Software/Tehnologii

• Site: www.guillemot.com

Forum despre Guillemot Romania SRL

Ioana Joi, 06 Dec 2012

apropo cristina, te-ai angajat la ei? :D
Ioana Joi, 06 Dec 2012

i love cand lumea mai discuta p-aici. ca fosta angajata sunt surprinsa ca inca se mai plateste in euro (nicio companie la noi nu mai plateste in euro). deci daca e ca inainte, inseamna ca ti s-a facut o oferta in euro si nu in lei. se plateste la cursul zilei la care intra salariu (parca la sf de luna era la guillemont). adica suma acea pe care ti-au zis-o la angajare, la cursul zilei.
am prietene la ubisoft (e in aceeasi cladire) si acolo s-a scos plata in euro cum era inainte, se plateste doar in lei adica ce s-a semnat in contract (sad, mai ales cu eurocare tot creste).
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Guillemot Romania SRL
cristina Joi, 06 Dec 2012

imi poate spune cineva la ce curs valutar se plateste salariul? am vazut ca se plateste in Euro..
florin Marti, 04 Dec 2012

ca la Ubisoft adica
florin Marti, 04 Dec 2012

la Sanador
alina Marti, 04 Dec 2012

hei! imi putei spune, va rog, la ce clinica este asigurarea medicala?
Ioana Vineri, 23 Noi 2012

da bonusurile sunt lunar dar din cate mai stiu sunt personale un functie de tine si de ce ...
cristina Vineri, 23 Noi 2012

buna! bonusurile se iau intotdeauna? care ar fi criteriile de bonusare?
Andreea Marti, 13 Noi 2012

Nu trebuie sa va sperie telefoanele. Exista perioade cand sunt putine si altele cand sunt ...
Ioana Marti, 13 Noi 2012

echipa e super ok si da, salariul este cel in mana.
cristina Vineri, 09 Noi 2012

Buna Ioana! salariul de 450-400 E este cel net? echipa/managerul cum sunt! multumesc!
madalina Marti, 06 Noi 2012

asta ma speriau si pe mine, telefoanele:)))am inteles ca media ar fi cam de 20/zi. o sa ...
Ioana Luni, 05 Noi 2012

aaaaa, pe italiana :)))) pe vremea mea erau vreo 3 telefoane pe zi ;)pauza de masa e de o ...
madalina Luni, 05 Noi 2012

da, sunt in proces de recutare pe lb.italiana...eu am mai lucrat la un call center si ...
Ioana Luni, 05 Noi 2012

nu sunt probleme cu genul asta de restrictii, iar despre atmosfera (incluzand mini pauze) ...
madalina Luni, 05 Noi 2012

Ioana: multumesc mult pentru informatii. in afara de pauza de masa, iti mai poti lua ...
Ioana Miercuri, 31 Oct 2012

Ana: sunt 3 interviuri: primul general, o discutie generala. al doilea e testul de limba. ...
Ana Miercuri, 31 Oct 2012

Buna, Ioana! Ma refer la departamentul ce ofera suport tehnic. Ms frumos!
Ioana Marti, 30 Oct 2012

pe suport italiana incepe de la 450€ din cate imi mai amintesc eu. la asta se adauga ...
madalina Marti, 30 Oct 2012

Buna! cam ce salarii sunt pe Technical support, lb.italiana? Se ofera si bonuri de masa, ...

Locuri de munca APT Resources and Services SRL B2B Corporate Catalog Admin with Italian
APT Resources & Services SRL
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca Luxoft Romania Test Engineer
Luxoft Romania
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Professional HR Operator Scanare - Darasti Magurele ( Giurgiu)
Professional
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter